Çözüldü E-posta adresi değiştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

vahşet123

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben 2013 yılında bir e-posta açmıştım ve adresim çok utanç verici. Tüm bilgilerim, hesaplarım hepsi onda fakat artık okul gibi daha ciddi yerlerde lazım olacağı için e-postamı başka bir adres yapmam mümkün müdür? Ne gibi çözüm bulabilirim?

Çözüm
Arkadaşlar ben 2013 yılında bir e-posta açmıştım ve adresim çok utanç verici. Tüm bilgilerim, hesaplarım hepsi onda fakat artık okul gibi daha ciddi yerlerde lazım olacağı için e-postamı başka bir adres yapmam mümkün müdür? Ne gibi çözüm bulabilirim?

Yeni bir e-posta açabilirsiniz. Eski e postanız da ise yönlendir ile yeni e-posta adresinizi eklersiniz. Böylece eski mail adresinize gelen mailler yeni hesabınıza iletilmiş olur. Ben bu kullanıyorum ve mail gecikmesi falanda olmuyor. Yeni mailinizde ise detaylar da asıl alıcı (eski mail adresinize mi yoksa şu anki yeni mailinize mi gelmiş) onu da görebiliyorsunuz.

Yeni hesap açman lazım ve hesapları tek tek geçirmen lazım. Geçirilmeyen hesaplarını da unutman lazım.

Böyle bir şey vardı bir. Hiç denemedim ama belki tam olarak olmasa da işinizi görebilir.
Değiştirebildiklerinizi değiştirirsiniz değiştiremediklerinizi de farklı bir maile yönlendirebilirsiniz.

Böyle bir şey vardı bir. Hiç denemedim ama belki tam olarak olmasa da işinizi görebilir.

Hocam o değiştirmiyor sadece yönlendiriyor. Gmail'de e-posta adresini değiştiremezsiniz yeni hesap açmanız gerekir ya da başka bir e-posta adresinin epostasınıda bağlayabilirsiniz.

Yeni bir e-posta açabilirsiniz. Eski e postanız da ise yönlendir ile yeni e-posta adresinizi eklersiniz. Böylece eski mail adresinize gelen mailler yeni hesabınıza iletilmiş olur. Ben bu kullanıyorum ve mail gecikmesi falanda olmuyor. Yeni mailinizde ise detaylar da asıl alıcı (eski mail adresinize mi yoksa şu anki yeni mailinize mi gelmiş) onu da görebiliyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu tamamen bir saçmalık. Günümüzde özellikle gizliliğin önem taşıdığı durumlarda, E-Posta adresi değişikliğinin geçerli olması gerekmektedir. Sırf bu yüzden 2 tane e-posta adresim var. İlk gmail adresimde adım soyadım geçiyor. Aktif olarak o hesabı kullanıyorum çünkü Chrome senkron gibi şeyleri kapsıyor. Önemli yani. Ancak o gmail'i, yeni gmail'imle birleştiremiyorum bile. Herşey eksik.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı