E segment araç önerisi

bertancakar

Centipat
Daha fazla  
2022 Audi A6 mı 2022 model 520i mi daha mantıklı? Konfor teknoloji ve motor bakımından hangisi daha öne çıkıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
A6’nın 5 kasadan üstün olduğunu düşünüyorum.

A6 gerçekten çok farklı bi mecra. Çok konforlu bi araç. 2021 A6 ile 800km tapagaz yol yaptım. 260-270 sabit gittim bana mısın demiyor. Yüksek hızlarda çok sert virajlara girdim tarif edilemez bi güzellik var araçta. Gerçekten konforlu ve sağlam araç.

5 kasa da güzel fakat bu kadar konforlu değil. 5 kasanın hemen hemen her kasasını sürdüm. Allah var kaliteli araç ancak bir A6 değil. A6’ya göre daha spor bi araç. 5 kasanın da keyfi bi ayrı olur. Ayrıca A6 kadar iyi yol tutmaz.

Teknoloji olarak her ikisinde de yok yok. Dolu dolu araçlar. 4x4 teknolojisi olarak Audi daha önde.

Uzun lafın kısası, iki araç da premium araçlar. İkisi de tadından yenmeyecek araçlar. Benim tercihim A6 olurdu fakat size tavsiyem her ikisini de deneyin ve öyle karar verin.

A6'nın 5 kasadan üstün olduğunu düşünüyorum.

A6 gerçekten çok farklı bir mecra. Çok konforlu bir araç. 2021 A6 ile 800km tapagaz yol yaptım. 260-270 sabit gittim bana mısın demiyor. Yüksek hızlarda çok sert virajlara girdim tarif edilemez bir güzellik var araçta. Gerçekten konforlu ve sağlam araç.

5 kasa da güzel fakat bu kadar konforlu değil. 5 kasanın hemen hemen her kasasını sürdüm. Allah var kaliteli araç ancak bir A6 değil. A6'ya göre daha spor bir araç. 5 kasanın da keyfi bir ayrı olur. Ayrıca A6 kadar iyi yol tutmaz.

Teknoloji olarak her ikisinde de yok yok. Dolu dolu araçlar. 4x4 teknolojisi olarak Audi daha önde.

Uzun lafın kısası, iki araç da premium araçlar. İkisi de tadından yenmeyecek araçlar. Benim tercihim A6 olurdu fakat size tavsiyem her ikisini de deneyin ve öyle karar verin.

Peki A6 da 2.0 dizel mi 2.0 benzinliyi mi önerirsiniz benzinlinin fiyatı dizelden daha fazla dizel aynı performansı verebilir mi?

Peki A6 da 2.0 dizel mi 2.0 benzinliyi mi önerirsiniz benzinlinin fiyatı dizelden daha fazla dizel aynı performansı verebilir mi?
2.0TFSI performansını veremez dizel. Biri 250 beygir biri 190 beygir. Ancak dizel ekonomiktir yakıt olarak daha avantajlıdır. Tabii A6 alınacaksa yakıta da takılmamak lazım.

Performans istiyorsanız benzin tercih edin.

Geri
Yukarı