E-SIM hattı nasıl açılabilir?

By Smoti

Hectopat
Daha fazla  
Benim iPhone 15 Pro Max Amerika cihazı, sadece çift esim destekliyor, fiziksel SIM yeri yok, birinci e-simi 4 ay önce bayiye giderek açtırdım, şu an cihaz yine kapandı ve diğer esime geçmek istiyorum, bu sefer bayiye gittiğimde dediler 2'nci e-sime geçemezsin açılmıyor, şimdi nasıl hattımı nasıl açacağım bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Benim iPhone 15 Pro Max Amerika cihazı, sadece çift esim destekliyor, fiziksel SIM yeri yok, birinci esimi 4 ay önce bayiye giderek açtırdım, şu an cihaz yine kapandı ve diğer esime geçmek istiyorum, bu sefer bayiye gittiğimde dediler 2inci esime geçemezsin açılmıyor, şimdi nasıl hattımı nasıl açacağım bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hat ve operatör için ikinci bir eSIM'i şöyle oluşturabilirsin:

Örneğin Turkcell kullandığını varsayalım, diğer operatörlerde durum nasıl bilemiyorum. Yeni bir eSIM QR kodu tanımı talep ediyorum de müşteri hizmetlerini arayıp. Eski eSIM'i iptal etmelerini iste ama telefonundan eski eSIM tanımını silme.

Daha sonra sana gönderilen eSIM QR kodunu telefona tanımla. Böylece yeni QR kodun IMEI 2 için aktif olur. Eski eSIM tanımını telefondan kaldırırsan yeni QR kodunu eklediğinde IMEI 1 boşa çıkacağı için otomatik olarak IMEI 1'e yeni eSIM'i tanımlayacak cihaz. Böyle olursa hattan sinyal alamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı