E-sporcular ölürken neden silahlarını bırakırlar?

aflowe

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bayağıdır Valorant espor maçları izliyorum fakat aklıma takılan bir şey oldu espor turnuvalarında mesela savunma oyuncuları clutch anında spike patlayınca round sonu spike a bilerek ölüyor ve silahlarını düşürüyorlar bunu neden yaptıklarını bilen var mı?

Arkadaşlar merhaba. Bayağıdır Valorant espor maçları izliyorum fakat aklıma takılan bir şey oldu espor turnuvalarında mesela savunma oyuncuları clutch anında spike patlayınca round sonu spike a bilerek ölüyor ve silahlarını düşürüyorlar bunu neden yaptıklarını bilen var mı?
Valorantta savunma iken takımındaki son kişi isen spikeye ölünce takım daha çok para alıyor yani ekonomi olarak daha iyi oluyor diye biliyorum.

Bu her zaman olan bir durum değildir ya ilk yarı bitiş elidir ya da kaçabilecek pozisyonda değildir kaçamayacağını anladığı içindir.

Spike'e ölünce gelen parayla ellerindeki silahtan daha iyisini alabildikleri durumda yapıyorlar. Yani Bazı durumlarda spkie a ölmek daha avantajlı

savelerse 1000 olurse 1900 kredi geliyor muhtemelen silahlari 1900den ucuz oldugu icin saveleme ihtiyaci duymuyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı