E-TAB 4 ROM attıktan sonra açılmama sorunu

Muhammed Eren

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Site alt kısımlara bir edit eklemiş:
Edit:ROM'u Kurduktan sonra eğer siyah ekranda veya general mobile yazısında kalıyorsa,birkaç kez wipe data factory reset ve wipe cache yapın ! (3-4 defa yapın)
3-4 defa factory reset yaparsan sorun çözülebilir.

Aynı tablete sahibim. Neden rom atma gereksinimi duydunuz ? Ben root atıp MDM'yi sildim ve sorunsuz kullanmaktayım.

Wipe data factory reset yapıp aşşağıda cache bilmem ne yazısı çıkana kadar reset at ben root atarken böyle yapmıştım tablet tamamen sıfırlanıyor.

Beyler ben rom atımıştım E Tab 4 Tabletime daha sonra Rom Toolbox Tool yükleyip yanlış TWRP Recovery yükledim galiba sonra tablet kapandı. Bir daha açamadım GENERAL MOBİLE yazısında kalıyor Power+ Ses Açma Tuşlarına basınca bile GENERAL MOBİLE'da kalıyor. Ne Yapıcam bir çözümü var mı?

xLindeth yanlış recovery kurduğun için Android recovery de zara görmüş malesef onu servise vereceksin garantiden çıktığı için para isterler ;)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı