E-Tab 5 hiç açılmıyor

muhsinArs

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben tablete ROM yüklemeye çalıştım. Sonra arkadaşlar içinden android silmişsin dediler ben twrp'yi falan kurdum sadece eba market root detector gibi şeyler sildim. Tablet birden oldu artık hiç açılmıyor sarj takınca ışık yanmiyor. Çözüm nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben o yolu denedim. Pc ye takınca bilgisayardan aygıt takma sesi geliyor, fakat hem program görmüyor, hem de tablette tepki yok. Lütfen yardım edin...

Tabletin büyük ihtimalle soft brick olmuş. Flash Tool ile Stock ROM atmayı dene.
Ben o yolu denedim. Pc ye takınca bilgisayardan aygıt takma sesi geliyor, fakat hem program görmüyor, hem de tablette tepki yok. Lütfen yardım edin...

Sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakmalı ve sürücülerin doğru şekilde kurmalısın. Ayrıca Flash Tool'u yönetici olarak çalıştır. Olmazsa başka bir PC'de denemeni öneririm.

Sürücü imza zorlamasını devre dışı bırakmalı ve sürücülerin doğru şekilde kurmalısın. Ayrıca Flash Tool'u yönetici olarak çalıştır. Olmazsa başka bir PC'de denemeni öneririm.
Hepsi önceden yapılmıştı zaten benim sorunum tabletle TWRP recoveryi kurdum tablete. Sonra recovery moda girdiğimde kuracağım herşeyi kurdum. Ardından reboot butonuna bastım, sonra bootloader a bastım tablet kapandı ve bir daha açılmadı.
Hala sorunu araştırıyorum, yardımcı olursan sevinirim. :)

abiler kardeşler işlemi yaptıktan sonra bu yazı geldi ve şuanda tablet hiç açılmıyor Şarja takıyom Şarj IŞIĞI bile yanmıyo ALLAH aşkına yardım edin

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    45,4 KB · Görüntüleme: 989
  • Adsız.png
    Adsız.png
    45,4 KB · Görüntüleme: 1.105
Tablete ROM atmak zaten sana ait bir iş ve sorumluluğuda sana ait. Tableti önce eğitim gördüğün okulun müdür yardımcısına göster. Olmazsa tableti kendi servisine yolla.
ROOT ve ROM gibi yazılımlar tabletin garantisini iptal eder ve tablete zarar verir.
Bence tableti yaptırırsan ROOT felan atma.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı