E Tab 5 Yeni Güncelleme sonrası Root

FrkArslntrk

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Bugün okula gittiğimde bir arkadaşımın tableti rootldığını gördüm. Ama benden kaçırırcasına çantasına attı. Ve bu arkadaş da güncelleme gelince clean master kuramamıştı. Ama rootlamış nasıl rootladıysa. Sordum söylemedi. Ama bana bir kaç gün önce settings.apk yı kurup öyle deniycem falan dedi.

Ben de bu olayları size anlatayım dedim. Ayrıca bir fikrim de var. Tableti sıfırlayınca eba güncellemesi gelmeden tarihinizi güncelleme tarihinden önceki tarihe almayı dener misiniz ? Belki işe yarayabilir.

Ayrıca ben de şuan clean master falan var. Ancak rootlamadım sizce rootlasam mı ? Rootlamasam mı ?

Arkiler ben bu clean masterin direk sormadan indirme olayini biliyorum
Bende eskiden s5 kore vardi kendi kendine bi siteden du speed boosteri yukleyip duruyordu bende siliyordum tekrar yukleniyordu yani apk nin farkli uzantisini bulursak yada viruslu bir siteye clean master atarsak siteye girer girmez oto indir ve kurar bunu arastiriyorum

Ben senin için google'da arayım
Let me google that for you

Arkiler ben bu clean masterin direk sormadan indirme olayini biliyorum
Bende eskiden s5 kore vardi kendi kendine bi siteden du speed boosteri yukleyip duruyordu bende siliyordum tekrar yukleniyordu yani apk nin farkli uzantisini bulursak yada viruslu bir siteye clean master atarsak siteye girer girmez oto indir ve kurar bunu arastiriyorum
Onun için chrome lazım.
Chrome'nin son sürümünde javascript motorunda androidin işletim sistemine kadar müdahale edebilen bir açık var.
Ama yine yapamazsın çünkü eba markette chrome yok.

Onun için chrome lazım.
Chrome'nin son sürümünde javascript motorunda androidin işletim sistemine kadar müdahale edebilen bir açık var.
Nasıl yapacağız biraz anlatır mısın? Ben eskiden Chrome kurmuştum duruyor.

Kb kardesler yeni kayit oldum girmeyi unuttum da

Ya simdi bazi siteler (viruslu sanirim) kendi kendine uygulamayi indiriyor ve kuruyor apk yi ( tabi bizim haberimiz olmuyor) ve bu uygulama genelde du speed booster 'dir
Bu uygulama yerine clean olsa o sitede clean inmis olacak ama nasil

Onun için chrome lazım.
Tarayucida java script var ama olmasmi ?

Kb kardesler yeni kayit oldum girmeyi unuttum da

Ya simdi bazi siteler (viruslu sanirim) kendi kendine uygulamayi indiriyor ve kuruyor apk yi ( tabi bizim haberimiz olmuyor) ve bu uygulama genelde du speed booster 'dir
Bu uygulama yerine clean olsa o sitede clean inmis olacak ama nasil

Tarayucida java script var ama olmasmi ?

Clean master olmasına gerek yok ki Du speed booster da aynı işlevi görüyor sanırsam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı