E2160 ekran kartsız çalışır mı?

HakanEfe2516

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
Maxtor DiamondMax 21
Ekran kartı
yok
Anakart
Intel D945GCNL
İşlemci
Intel Pentium E2160
Merhaba arkadaşlar. Intel Pentium E2160 sistem çalışyor ancak görüntü alamıyorum. Ekran kartı olmadığı için mi böyle? Yoksa başka bir sorun mu var? Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Ekran kartsız çalışmaz diyorsanız bu sisteme alabileceğim en ucuz ekran kartı nedir?

Merhaba arkadaşlar. Intel Pentium E2160 sistem çalışyor ancak görüntü alamıyorum. Ekran kartı olmadığı için mi böyle? Yoksa başka bir sorun mu var? Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Ekran kartsız çalışmaz diyorsanız bu sisteme alabileceğim en ucuz ekran kartı nedir?
Ekran kartı olmadığı için görüntü gelmiyor.

Görüntü gelmesi lazım normalde, onboard destekliyor. Klavye tepki veriyor mu?

Ethernet kablosunu takıp belki Windows açılınca internete bağlanır bende modem arayüzünden görürüm diye saatlerce bekledim. Ama kablolu bağlantı gözükmüyor.

Taktığınız kabloyu başka cihazda deneyebilir misiniz?
Hangi kablo?

Klavye Windows açılmadan çalışmıyor. Hala görüntü alamıyorum. Ama şarj kablosu taktığım zaman telefonu şarj ediyor.

Ben şöyle düşünüyorum eskiden ASUS GT730 ekran kartı vardı ben onu çıkarttım ve kaybettim acaba bu sebepten dolayı mı görüntü alamıyorum.

Son düzenleme:
Klavye takılı olmadığı için intel anakartlarda bazen biostan ötesine geçmez, anakart bios pilini çıkartın 15 saniye bekleyin, tekrar takın. Görüntü kablosunu anakarta bağladığınızdan emin olun.

Durum bu şekilde.

Klavye takılı olmadığı için Intel anakartlarda bazen BIOS'tan ötesine geçmez, anakart BIOS pilini çıkartın 15 saniye bekleyin, tekrar takın. Görüntü kablosunu anakarta bağladığınızdan emin olun.

Video bıraktım gelmemiş kısaca özetleyeyim. BIOS pilini çıkartıp 15 saniye bekleyip açtım. Ancak sorun düzelmedi zaten daha öncesinde de bu klavye sadece Windows ile çalışıyordu BIOS'ta görmüyor bu klavyeyi Windows kuracağım zaman eski bir klavye alıp deniyordum eski klavye BIOS'u görüyordu bu klavye sadece Windows ile çalışıyor yeni nesil olduğu için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı