E5200 Sistem Yükseltme Önerisi

Mura_t

Kilopat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Ö.G.G
Herkese merhaba..E5200 işlemcim var ve OC ile 3.5GHz ile stabil kullanıyorum ve bu işlemcimi E8500 ile değiştirmeyi düşünüyorum bu işlemciye de OC yapıcağım artık ne kadar olursa sizce mantıklı mı? Bu sisteme yatırım yapma diyeceksiniz ama mecburum yada daha alternatif bir yol sunabilirsiniz çok mutlu olurum. LGA 775 pin anakartım var oynadığım oyun tek işlemci kullanıyor bu yüzden böyle bi çözüm düşündüm bildiğiniz tek çekirdek performansı yüksek işlemci varsa söylerseniz memnun olurum E8500 fiyatında tabi..
Sistem;
Biostar G41D3+
2+4=6GB RAM 1333MHz
Sapphire R7 240 2 GB DDR3
Codegenmx450 450watt PSU( 12w kanalından 312watt)
Klasik monitor 1280x1024.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi hoş diyorsunuzda bana tek çekirdek performansı lazım E8500 bu ikisinide geçiyor tek çekirdek performansında ve bir keresinde Q9400 taktım ama PC'de neden olduğunu anlayamadığım ekran donmaları yada mozaikleşme olmuştu bana işlemcinin çok çekirdek olması önemli değil malesef ki Knight Online Pvp oynuyorum tek amacım şu oyunda en yüksek düzeyde FPS almamdır yanıtlar için teşşekkürler.. Başka öneri var mıdır ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı