EA CEO'su 70 dolarlık AAA oyunlara reklam ekleme fikrini düşündüğünü söyledi

"Oyunu açmak için 1 dakikalık reklamı izlemeniz gereklidir!" 😅

EA ve Ubisoft kendilerini yok ediyorlar.

Ubisoft kendini yok edeli bayağı oluyor. Bir ara yanlış hatırlamıyorsam Ubisoft Connect Store mağazasından alışveriş yapanlara $5 gibi indirim kuponu tanımlıyorlardı :D @Osman Nuri23 daha iyi hatırlar da benim net olarak aklımda değil, hatırlayamıyorum.

Ubisoft kendini yok edeli bayağı oluyor. Bir ara yanlış hatırlamıyorsam Ubisoft Connect Store mağazasından alışveriş yapanlara $5 gibi indirim kuponu tanımlıyorlardı :D @Osman Nuri23 daha iyi hatırlar da benim net olarak aklımda değil, hatırlayamıyorum.
Ubisoft'ta kinliyim The Crew oyununu kaldırıp herkesin kütüphanesinden kaldırdılar offline oynamaya izin verebilirlerdi o oyunu param boşa gitti. EA zaten paragöz firma yıllardır sevilmiyor zaten.

Neden öyle dediniz? Olayı bilmiyorum da.
GOG'da yayınlanan hiçbir oyunda online zorunluluk veya DRM bulunmuyor. İsterseniz dosyaları arkadaşınıza bile atabilirsiniz.

Online zorunluluk bulunamadığı için ayrıca oyun-içi reklam yayınlanamaz. Bu yüzden dedim.

EA oyunlarına 1 dolar verilmez EA FC olmasa EA ve aç gözlülüğü şaşırtmıyor adamlar doymak durmak ne bilmiyor yazıktır.

Geri
Yukarı