EA FC 24 açılmıyor

sabaholmadan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bilgisayardan FC24 açamıyorum. Oyun başlamıyor, Epic Games üzerinden deniyorum olmuyor, EA Games üzerinden deniyorum yine olmuyor. Çözümü nedir?

Merhaba başka bir konunun yorumlarında gördüm bende çalıştı deneyebilirsin.

Oyunun kurulu olduğu dosyaya giriş yapmalısınız bende ki örnek ( e:\ea sports FC 24)
Buraya giriş yaptıktan sonra __ınstaller adında bir dosya göreceksiniz içerisine girelim ve bu dosya içerisinde de eaanticheat adlı klasörün içerisine girelim.
Burada EAAntiCheat.Installer.exe adlı dosyayı yönetici olarak çalıştıralım.
Program açıldıktan sonra yukarıdaki bar kısmından (ınstalled) FC 24'ü seçelim ve repair diyelim.
Karşınıza please select the folder where the Game is installed. Şeklinde bir uyarı verecek tamam dedikten sonra oyunun kurulu olduğu klasörü seçelim ve işlem bittikten sonra programı kapatıp oyunu tekrardan başlatmayı deneyin.

Özetlemek gerekirse oyunu komple repair yapmadık sadece eaanticheat uygulamasını repairledik ve bu işlem sonrasında bende giriş yapıyor arkadaşlar sizde deneyebilirsiniz.

Oyunun kurulu olduğu dosyaya giriş yapmalısınız bende ki örnek ( e:\ea sports FC 24)
Buraya giriş yaptıktan sonra __ınstaller adında bir dosya göreceksiniz içerisine girelim ve bu dosya içerisinde de eaanticheat adlı klasörün içerisine girelim.
Program açıldıktan sonra yukarıdaki bar kısmından (ınstalled) FC 24'ü seçelim ve repair diyelim.
Karşınıza please select the folder where the Game is installed. Şeklinde bir uyarı verecek tamam dedikten sonra oyunun kurulu olduğu klasörü seçelim ve işlem bittikten sonra programı kapatıp oyunu tekrardan başlatmayı deneyin.

Özetlemek gerekirse oyunu komple repair yapmadık sadece eaanticheat uygulamasını repairledik ve bu işlem sonrasında bende giriş yapıyor arkadaşlar sizde deneyebilirsiniz.
Teşekkürler oyuna her girdiğimde tamamen repair atmaktan sıkılmıştım.

Bende işe yaramadı maalesef.

ben steam üzerinden aldım oyunu başlattıktan sonra beyaz bir ekran geliyor ekranın ortasında alt tarafı doluyor ve oyun başlayacak gibi bir ekran açılıyor fakat sonra kapanıp ea app sayfası açılıyor ve üzerinde some features have been disabled because the ea app launched from another app hatası alıyorum var mi bunu çözebilen ?

Yeni konular

Geri
Yukarı