EA FC 24 dil seçeneklerinde Türkçe yok

Neocaes

Femtopat
Daha fazla  
Az önce PS Store'dan EA FC 24 satın aldım ama Türkçe değil. Dil seçenekleri arasında da Türkçe yok. Bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

PC'de oynuyorum, en başta sormuştu sonradan da değiştirebiliyorsunuz tabii ki. Türkçe vardı seçenekler arasında.

PC'de oynuyorum, en başta sormuştu sonradan da değiştirebiliyorsunuz tabii ki. Türkçe vardı seçenekler arasında.
Bende en başta da sormadı direkt ingilizce başlattı. Ayarlarda da Türkçe seçeneği yok. Oyunda olan bir dil neden seçenekler arasında yok çözebilmiş değilim.

Xbox ingilizceyse oyun İngilizce olabilir. Xclouda Amerika VPN açıp girincede oyunlar İngilizce oluyordu.

Benim konsol PlayStation Xbox değil. Xbox'ta FIFA23 var ve onda Türkçe var sadece PS de ki EA FC24 Türkçe değil.

Xbox ingilizceyse oyun İngilizce olabilir. Xclouda Amerika VPN açıp girincede oyunlar İngilizce oluyordu.

Ama PS Store Türkçe açılmadığı için sistem dili ingilizceyken oyunu satın aldım ve Türkçe indirdim bundan dolayı olabilir mi?

Benim konsol PlayStation Xbox değil. Xbox'ta FIFA23 var ve onda Türkçe var sadece PS de ki EA FC24 Türkçe değil.

Ama PS Store Türkçe açılmadığı için sistem dili ingilizceyken oyunu satın aldım ve Türkçe indirdim bundan dolayı olabilir mi?

Pardon hocam Xbox sandım. Sistem dili neyse oyunlarda o dilde açılıyor diye biliyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı