EA FC 24 gamepad menüde sürekli yukarı çıkıyor

Zaproshka

Hectopat
Daha fazla  
Fotoğrafta eklediğim gibi, Gamepad'de sorun yok ancak oyun menüsünde sürekli olarak yukarı çıkıyor. Aşağı inemiyorum.

Ekwwran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yaşanılan problemin aynısını yaşıyorum. Çözüme erişebildiniz mi ? (f710 kullanıyorum ve menü de sürekli yukarı çıkıyor)

Sorunun kaynağı FIFA'nın PC versiyonunda mouse imlecinden kaynaklanıyor. Bu yılların FIFA sorunu ve EA'nın bunu düzeltmeye yönelik herhangi bir adımı olmadı. Bu olduğunda mouseyi hareket ettir düzelir. Çözümü yok.

Sorunun kaynağı FIFA'nın PC versiyonunda mouse imlecinden kaynaklanıyor. Bu yılların FIFA sorunu ve EA'nın bunu düzeltmeye yönelik herhangi bir adımı olmadı. Bu olduğunda mouseyi hareket ettir düzelir. Çözümü yok.
Hareket ettirmeme rağmen, devam ediyor. Başka oyunlar da problem yaşamıyorum mesela :/

Sorunun kaynağı FIFA'nın PC versiyonunda mouse imlecinden kaynaklanıyor. Bu yılların FIFA sorunu ve EA'nın bunu düzeltmeye yönelik herhangi bir adımı olmadı. Bu olduğunda fareyi hareket ettir düzelir. Çözümü yok.

Merhaba.

Sorun PC versiyonu için değil yukarıda belirttiğim gibi ben 12'den beri oynuyorum hem PC hem PS üzerinde oynuyorum ve zaman zaman bu hata oluyor.
Oyunu kapa aç yapmadan düzelmiyor.
Yani demek istediğim uzun yıllardır aynı problem var FIFA üzerinde eafc 24 de aynı şekilde.
Sizde daha farklı bir sorun mu var? Zaman zaman oluyor ama kapa aç yapıyorum yıllardır çok sık olmuyor.

Merhaba.

Sorun PC versiyonu için değil yukarıda belirttiğim gibi ben 12'den beri oynuyorum hem PC hem PS üzerinde oynuyorum ve zaman zaman bu hata oluyor.
Oyunu kapa aç yapmadan düzelmiyor.
Yani demek istediğim uzun yıllardır aynı problem var FIFA üzerinde eafc 24 de aynı şekilde.
Sizde daha farklı bir sorun mu var? Zaman zaman oluyor ama kapa aç yapıyorum yıllardır çok sık olmuyor.
Senin bahsettiğin oyun içi hatası olabilir. Mouse imleci bir süre sonra oyunda görünmez olarak belirdiği için aşağı yukarı sağa sola geçiş yapamıyorsun, fareyi hareket ettirince düzeliyor, sürekli belli aralıklarla fareyi hareket ettirmek gerekiyor. Bu çok uzun süredir FIFA'nın PC tarafında düzeltmek istemediği bir durum.

Geri
Yukarı