Çözüldü EA FC24 gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HectorBurak

Decipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cuma günü oyunu Epic Games'ten aldım. Oyunu Epic Games'ten indirmek için Launcher'i açıp tıkladığımda EA uygulamasına atıyor Epic'de kayıtlı olan mail adresim ile giriş yapıyorum ama oyun gözükmüyor hiçbir türlü. Ne yapacağım?

Çözüm
Epic Games'e herhangi bir EA hesabı bağlamadım bir diğer problemim bu, oyunu indirmeye basınca EA'yi açıyor ama hesap girmemi istiyor benden yani direkt açık olan bir hesaba falan atmıyor ve Epic Games hesabımı EA hesabıyla nasıl bağlayacağım çözemiyorum iki saattir bunu araştırıyorum fakat bulamadım kafayı yiyeceğim.
İlk önce EA App'i aç ve EA hesabına giriş yap yoksa yeni hesap aç. Ardından Epic'den indirmeyi başlatınca sana hesaplar bağlanacak emin misin diye soru gelecek ve onaylayınca olması lazım.
Cuma günü oyunu Epic Games'ten aldım. Oyunu Epic Games'ten indirmek için Launcher'i açıp tıkladığımda EA uygulamasına atıyor Epic'de kayıtlı olan mail adresim ile giriş yapıyorum ama oyun gözükmüyor hiçbir türlü. Ne yapacağım?
EA App açıldığında Epic Games'e bağladığınız EA hesabıyla giriş yapmanız lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA App açıldığında Epic Games'e bağladığınız EA hesabıyla giriş yapmanız lazım.
Epic Games'e herhangi bir EA hesabı bağlamadım bir diğer problemim bu, oyunu indirmeye basınca EA'yi açıyor ama hesap girmemi istiyor benden yani direkt açık olan bir hesaba falan atmıyor ve Epic Games hesabımı EA hesabıyla nasıl bağlayacağım çözemiyorum iki saattir bunu araştırıyorum fakat bulamadım kafayı yiyeceğim.

İlk önce EA App'i aç ve EA hesabına giriş yap yoksa yeni hesap aç. Ardından Epic'den indirmeyi başlatınca sana hesaplar bağlanacak emin misin diye soru gelecek ve onaylayınca olması lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl çözdün hocam.

Epic Games ile EA hesabını bağlamak için Epic'den oyuna tıklayınca EA uygulaması açılması gerekiyordu ve sorması gerekiyordu bağlamak istiyor musunuz hesapları diye ama sormuyordu problem oydu zaten, sanırım bug olmuştu o yüzden çıkmıyordu bir türlü bu pencere o yüzden bilgisayarı aç kapa yaptım tekrar Epic'e girdim ve denedim bu sefer sordu ve düzeldi.

Geri
Yukarı