EA okuyup Hava Harp Okulu'na girmek mümkün mü?

Yüzme iyi geliyor diyorlar. Bir de barfiks. Benim MSÜ imkanımın da sadece bir hayal olmasına sebep olan da skolyoz.
ABi bide Hava Harp 0 derece olması lazım insanız sonuçta 0 olması imkansız gibi bişey

Yüzme iyi geliyor diyorlar. Bir de barfiks. Benim MSÜ imkanımın da sadece bir hayal olmasına sebep olan da skolyoz.
Msü den başka ne yapıcam valla bilmiyorum

ABi bide Hava Harp 0 derece olması lazım insanız sonuçta 0 olması imkansız gibi bişey
Skolyoz'un yoksa HHO'ya girersin skolyozu olan kimse 0 dereceye düşüremez.

Msü den başka ne yapıcam valla bilmiyorum
Eğer MSÜ'den başka hiç alternatifin yoksa bunu düşürmenin bir yolunu bul ve gerekirse seneye başvuru yap.

Doğru diyosun

Eğer MSÜ'den başka hiç alternatifin yoksa bunu düşürmenin bir yolunu bul ve gerekirse seneye başvuru yap.
Zaten seneye gireceğim şuan 11.sinifım

Çok güzel daha vaktin var düzgün egzersizlerle 5 derecenin altına düşmesini sağlayabilirsin. Nasıl yapacağını bilmiyorum ama yapanlar var.
Evet hocam bende araştiyorum öyke egzersizler var 5 in altına düşerse çok çok iyi harp okulu olsunda karada olur Kara Havacılık filan güzel

Skolyoz eğer düşük dereceyse onun hareketi var onu yaparsan düzelir çok ilerlemişse ancak ameliyat olursun ama düşük derecelerde o hareketleri düzenli yaparak skolyozdan kurtulabilirsin.
Skolyozun olduğundan emin değilsen o hareketleri yapmanın sana bir zararı olmaz internette bulabilirsin.

Geri
Yukarı