Easycep üzerinden yenilenmiş telefon alınır mı?

Batarya gene günümüze göre makul düzeyde tutar net bir şey diyemem fakat ekranlar minimum kaliteliler 1800-2000 TL bandında.

Hmm uçukmuş biraz ama yenilenmişlerde ekran değişimi garanti oluyor diye biliyorum ben.

Bir tamirciye götürüp telefona baktırsak mı dedim de içimden o tamircide bizi kandırırsa bu olasılıkta var.

Ben şahsen 2 ay önce 5500'e tamir görmemiş temizinden 32 lik iphone 7 plus aldım ve pilini değiştirttim çünkü %80 olduğu için ve çok memnunum şuan size de benim gibi yapmanızı öneririm temiz cihaz bulup gerekirse pilini değiştirtmeniz

Herkes önermiyorum demiş, bu sefer de ben aykırı olayım. Alınır arkadaş, gerçekten yenilenmiş telefon fiyatına satılıyorsa alınır. Arkadaşların önermediği şey yüksek fiyatlara alınması da olabilir, kimseye saygısızlık etmek istemem.

Ben şahsen 2 ay önce 5500'e tamir görmemiş temizinden 32'lik iPhone 7 Plus aldım ve pilini değiştirttim çünkü %80 olduğu için ve çok memnunum şu an size de benim gibi yapmanızı öneririm temiz cihaz bulup gerekirse pilini değiştirtmeniz.

Nereden aldınız? Acaba.

Herkes önermiyorum demiş, bu sefer de ben aykırı olayım. Alınır arkadaş, gerçekten yenilenmiş telefon fiyatına satılıyorsa alınır. Arkadaşların önermediği şey yüksek fiyatlara alınması da olabilir, kimseye saygısızlık etmek istemem.

10.800 TL'ydi yanlış hatırlamıyorsam iPhone XR.

Piyasasına pek hakim değilim ancak şöyle söyleyebilirim ki; ikinci el değeri ile sıfır değerinin arasındaki rakamın ortalarında satılması bence gayet doğal çünkü 1 yıl garanti veriliyor ve hasar alan kısımlar yenilenmiş oluyor. Şahsi fikrimdir, aklım anca kendime yettiğinden dolayı tavsiye değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı