EasyCep'ten iPhone 6S almak

Kullandığınız telefonun parçaları yan sanayi ise tabii ki ısınır, kasar. Orijinal hali ile kullanmanız gerekiyor telefonun kalitesini anlamak için. IOS'un kastığına 1 kere bile şahit olmadım. 6S Almalı. Bak, 7 senedir falan bu cihazı kullanan tanıdığım var, ya bu telefon neden hiç sorun çıkarmıyor? Bi' düşün. Şimdi fanboy diyecekler bana tekrardan... Konu sahibi kesinlikle 6S almalı. Cevaplara patladım...

Ben de 6S öneriyorum. Ama bir Apple kullanıcısı olarak nasıl hiç kastığını görmediniz? 14 Pro Max kullanıyorum o bile ara ara donuyor saçma sapan bugları var. Bundan önce 12 kullanıyordum o daha sorunsuzdu ama o bile bazen donuyordu. Tabii ki Android'in yanında hiçbir şey ama 50bin olan bir telefondan bu performansı almak can sıkıcı. Birçok kamera bugu var, ara sıra donuyor ekranda bir şey dönüyor kendini yeniden başlatıyor. Yani saçma sapan şeylere de sahip.

MacBook Apple Watch ve AirPods Pro 2. nesil de kullanıyorum. MacBook M1 2021 gerçekten kusursuz bir cihaz bayılıyorum. Apple Watch 5'in de arada bir yazılımsal sorunları oluyor ama güncellemeyle bir süredir hiç yaşamadım. AirPods Pro 2 bazen kulağa takıldığını algılamıyor açıp kapatıp uğraşıyorum sürekli. Kutu şarjı biterse kulaklıkların şarjı olsa dahi kullanılamıyor ürün. Applenin de sorunları var kısaca.

Ben de 6S öneriyorum. Ama bir Apple kullanıcısı olarak nasıl hiç kastığını görmediniz? 14 Pro Max kullanıyorum o bile ara ara donuyor saçma sapan bugları var. Bundan önce 12 kullanıyordum o daha sorunsuzdu ama o bile bazen donuyordu. Tabii ki Android'in yanında hiçbir şey ama 50bin olan bir telefondan bu performansı almak can sıkıcı. Birçok kamera bugu var, ara sıra donuyor ekranda bir şey dönüyor kendini yeniden başlatıyor. Yani saçma sapan şeylere de sahip.

MacBook Apple Watch ve AirPods Pro 2. nesil de kullanıyorum. MacBook M1 2021 gerçekten kusursuz bir cihaz bayılıyorum. Apple Watch 5'in de arada bir yazılımsal sorunları oluyor ama güncellemeyle bir süredir hiç yaşamadım. AirPods Pro 2 bazen kulağa takıldığını algılamıyor açıp kapatıp uğraşıyorum sürekli. Kutu şarjı biterse kulaklıkların şarjı olsa dahi kullanılamıyor ürün. Apple'nin de sorunları var kısaca.

Benim ana telefon Samsung A04 şu an One UI 5.0 aldı ama ne zaman 5.1 gelceği yazmıyor. Dediğim gibi 6S bu senede WhatsApp desteği var seneye ne olur orası bilinmez.

MacBook Apple Watch ve AirPods Pro 2. nesil de kullanıyorum. MacBook M1 2021 gerçekten kusursuz bir cihaz bayılıyorum. Apple Watch 5'in de arada bir yazılımsal sorunları oluyor ama güncellemeyle bir süredir hiç yaşamadım. AirPods Pro 2 bazen kulağa takıldığını algılamıyor açıp kapatıp uğraşıyorum sürekli. Kutu şarjı biterse kulaklıkların şarjı olsa dahi kullanılamıyor ürün. Apple'nin de sorunları var kısaca.

O arkadaş Apple fanboyu hocam bakma sen ona.

2023'ten itibaren iPhone 6 ve 6S serisi modellerde WhatsApp uygulamasının kullanılamaya devam edecek.
Yanlış haber için özür dilerim. Ancak bu sene eli kulağında. iOS 16 desteği yok. Sadece WhatsApp değil, çoğu oyun firması ve birçok program da destek kesecektir. A01 çok daha uzun ömürlü olurdu. Tercih sizin(di) tabii.

Yanlış haber için özür dilerim. Ancak bu sene eli kulağında. iOS 16 desteği yok. Sadece WhatsApp değil, çoğu oyun firması ve birçok program da destek kesecektir. A01 çok daha uzun ömürlü olurdu. Tercih sizin(di) tabii.

Sıkıntı yok ama 6S'i 1 sene kullanırım sonra ana telefonuda satıp XR alırım. Elime iyi para geçecek bu sene çünkü.

Geri
Yukarı