Ebeveyn için S7 Edge alınır mı?

Olympusson907

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Anneme telefon alacağım ama uçuk kaçık bir şey değil. Böyle WhatsApp, Facebook, Instagram, YouTube falan sadece bunları kullanıyor ara sıra da fotoğraf falan çekiyor. Burada telefoncu bir abide 1800 liraya sıkıntısız S7 Edge buldum. Hala alınır mı bu telefon bahsettiğim şeyler için? Alınmazsa Max 2000'e ikinci el nasıl bir telefon alabilirim annem için?

Herkese merhaba. Anneme telefon alacağım ama uçuk kaçık bir şey değil. Böyle WhatsApp, Facebook, Instagram, YouTube falan sadece bunları kullanıyor ara sıra da fotoğraf falan çekiyor. Burada telefoncu bir abide 1800 liraya sıkıntısız S7 Edge buldum. Hala alınır mı bu telefon bahsettiğim şeyler için? Alınmazsa Max 2000'e ikinci el nasıl bir telefon alabilirim annem için?
Edge modelleri sıkıntılıydı en son. Ekranda yukarıdan aşağıya pembe bir çizgi çıkıyordu bir süre kullandıktan sonra.

Ben 2 sene kullandım sonra telefon değiştirdim gene o telefona döndüm biraz da öyle kullandım. Hala gideri olan bir cihaz Amoled yanığı ve çizgi olayı bana denk gelmedi. Piyasada ucuz bulunuyor, alınabilir. Hala premium hissettirmesi de cabası.

S7 Edge günümüzün bazı orta seviyeli telefonlardan bile iyidir.
Alınca diyelim kırılma bozulma olmadı bu bahsettiğim uygulamaları ne kadar daha açabilir sorunsuz olarak
Evrimsel anne telefonu J7 Prime'dır. S7 fazlasıyla eski ve fiyatı pahalı.
Hocam o telefonun görünüşünü pek beğenmiyorum ayrıca ikisi de max Android 8 destekliyor
Ben 2 sene kullandım sonra telefon değiştirdim gene o telefona döndüm biraz da öyle kullandım. Hala gideri olan bir cihaz AMOLED yanığı ve çizgi olayı bana denk gelmedi. Piyasada ucuz bulunuyor, alınabilir. Hala Premium hissettirmesi de cabası.

Teşekkür ederim

Geri
Yukarı