Ebeveyn İçin Telefon Tavsiyesi

Coovahkon

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce başka bir konuda da tavsiye istemiştim ve onda annem için Zenfone 6 aldım.

Şimdi ise babam için alacağım. Telefonun ekran boyutu 5 inc den büyük olmaması lazım, telefon da oyun oynanmayacak. Kamerası iyi olsun.

Dayanıklı bir telefon lazım gittiği yere kadar gidecek. Performansı da memnun etsin her yıl değiştirmeyecek telefonunu neticede.

Benim aklıma Xperia Z1 Honami geldi ama hala alınabilir bir cihazmıdır emin olamadım.
(Sony Xperia Z1 C6903 Cep Telefonu Sony Eurasia GittiGidiyor'da 186034391)

Fiyatı bu seviyelerde (+ - li) telefon önerebilirsiniz.

Son düzenleme:
LG G3 alabilirsin o fiyatın çok az üstünde. Performans olarak zaten çok iyi bir telefon kamerasıda iyi fotoğraf çekebilir.
Ama birde HTC One M8 Mini bakmanızı öneririm. Ebeveynlerin önem verdiği şeylerden biri olan ele alınca verdiği kalite hissi bu telefonda oldukça iyi. :) Kamerası performansı da oldukça iyi.

Daha çok 900 civarları düşünüyorum, aslında kendi 1200 de veririm diyor da kullanmayacağı özellikleri de satın almış olacak.

Htc One Mini 2 de pek hoşuma gitmedi 1000 lira civarı S400 işlemci ile 1 GB RAM i. Z1 hakkında ne düşünüyorsun?

Xperia Z1 alabilirsin. LG gibi plastik değil en azından. Ayrıca kamera, tasarım, dayanıklılık. performans, güncelleme desteği olarak iyi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı