ECS H61H2-M17 Firmware Güncellemesi

Agressive

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Arkadaşlar iyi akşamlar herkese, benim sorunum bios güncellemesini yaptım ancak geriye, firmware güncellemesi kaldı. Aşağıdaki linkte gereken açıklamaları yapacaktım ancak videoda göründüğü gibi anakartımda öyle bir seçenek görünmüyor. Nasıl güncelleyebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. Anakart modeli: H61H2-M17 ECS Intel Windows 8 Support

@Recep Baltaş

Gene her zamanki gibi öyle bir konu açtımki adamların suçu yokki kardeşim. Bilgisayarımın casper olması zaten başlı başına bir sorun teşkil ediyor. Ben en iyisi beklim belki cevaplıyan olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi Firmware güncellemesi şuanda elimde. BIOS'u da anakart modelimi yazıp Afudos ile güncelledim. Firmware güncellemesinin nasıl yapıldığı yukarıdaki linkte mevcut biraz aşağı inersen Step1 vb gösteriyor. Nasıl yapıldığını anlatıyor ancak videoda ve görselde görüldüğü gibi anakartta öyle bir yer yok isim de yazmıyor.

Yardım edecek olan yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayfada BIOS güncellemesi anlatılıyor. Firmware adına hiçbir anlatım yok. Bahsettiğiniz video hangisi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biosumu güncelledim farklı bir anakarta sahibim. Ancak me firmware güncelleyemedim videolarda görülen jumperlar anakartımda mevcut değil.

Mevcut. Anakartının kullanma kılavuzunu indirip bakmadın sanırım.

upload_2014-10-4_19-0-55.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı