Editörlerin ve Yöneticilerin Asıl Meslekleri

Tamam, bende Norton kullanıyorum. Yıllık olarak o kadar fiyatlar. Her yıl yeniliyorum, sorun yok. Baştan deneme sürümünü dene. Kullanım amacına göre kişiden kişiye değişir zevkler.

Recep abi cami imamı, Ali abi ise kasaplık ile uğraşıyor. 2 dostun ortak yanı ise aynı teşkilat için çalışmaları ve mason olmaları :). Aralarına katılıp ışığı görmek istiyorum! Recep abi aslında Almanca öğretmenliği mezunu, Ali abi ise denizci diye hatırlıyorum ama emin değilim.
Kardeş Allah iyiliğini versin. :D Bu yazdıkların bana biraz inandırıcı geldi ama doğru mu söyledin ? :D

Recep abi Almanca öğretmenliği mezunu. Atanamadığı için iş ararken CHIP dergisinin çevirmen aradığını görüyor ve sektöre girişi başlıyor. Ali abi eskiden Askeriyede çalışıyordu ama tam olarak ne idi hatırlamıyorum. Berker Güngör zaten sektörün babası, Level dergisinin ilk sayısını tek başına çıkardı. Kaan Arslan lise son öğrencisi. Özay abiyi zaten az çok görmüşsündür.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı