eFootball oyun için satın alımda parayı iade etmedi

İşletim sistemi
Android

47Yusuf47

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben eFootball 2024'te 1100 eFootball parası aldım, yaklaşık 150 TL ve ben sonra iade yaptım. Benden oyunda parayı aldılar ama bana para geri gelmedi. Rica etsem nasıl yapacağım hakkında bir bilgi verin. Tüketici hakem heyetine şikayet edeyim diyorum da orada benden satıcının telefon no adres gibi şeyler istiyor. Nasıl yapabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Play üzerinden verdini değil mi iade işlemini? oradan yapılınca iade onaylandığı andan itibaren 3 ila 7 gün içerisinde hesabınıza yansır tutar. Tabii bu süre kredi kartı ise bu kadardır.

Google Play üzerinden verdini değil mi iade işlemini? Oradan yapılınca iade onaylandığı andan itibaren 3 ila 7 gün içerisinde hesabınıza yansır tutar. Tabii bu süre kredi kartı ise bu kadardır.

Evet Google Play üzerinden iade istedim ve kartla yaptım fakat ne zaman aldığımı söylersem şaşırırsın. Daha bayramın ilk günü almıştım ve Play Store'de iade yapıldı diyor.

Evet Google Play üzerinden iade istedim ve kartla yaptım fakat ne zaman aldığımı söylersem şaşırırsın. Daha bayramın ilk günü almıştım ve Play Store'de iade yapıldı diyor.
İade yapabilmen için satın alımın üzerinden 1 hafta falan geçmesi gerekliydi sanırsam. İade yapıldı falan diyorsa Google Play'e mail yolla.

Geri
Yukarı