EFT ücreti olmayan kampanyaları bol banka önerisi

Chattam

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, EFT ücreti olmayan ya da oldukça az olan, para yatırma ve çekme sıkıntısı çekmeyeceğim, kampanyalara katılabileceğim ve bunlardan puan kazanıp alışverişlerde harcayabileceğim bir banka ile çalışmak istiyorum. Daha çok kıyafet, kozmetik, market alışverişi ve restoran için kullanacağım.
Not: Enpara harici arıyorum.

18-24 yaş olduğunuzu varsayarak Türkiye İş Bankası diyorum. Maximum Genç Bankamatik kartı ve (isteğe bağlı olarak) Maximum Genç Kredi Kartı verecekler.

Maximum Genç'ni bir çok avantajı var. Tam da sizin bahsettiğiniz sektörler için;

Her ne kadar sitede görünmese de şu an;

75TL'lik market alışverişine 10TL MaxiPuan,

150TL'lik E-Ticaret alışverişine 25TL MaxiPuan,

250TL'lik Giyim harcamalasına 35TL MaxiPuan gibi kampanyalar var.

Ayırca her ay ücretsiz 2 EFT/FAST ve 2 Havale hakkınız olacak. (EFT ve FAST'ı mesai saati içinde ücretsiz yapabiliyorsunuz sadece.)

İşCep'ten müşteri olursanız 1 yıllık BluTV aboneliği, ilk 200TL'lik harcamaya 200TL MaxiPuan ve 1 yıl boyunca herhangi bir limit olmaksızın ücretsiz EFT/Havale hakkınız olacak. (EFT ve FAST' mesai saati içinde ücretsiz yapabiliyorsunuz sadece.)

18-24 yaş olduğunuzu varsayarak Türkiye İş Bankası diyorum. Maximum Genç Bankamatik kartı ve (isteğe bağlı olarak) Maximum Genç Kredi Kartı verecekler.

Maximum Genç'ni bir çok avantajı var. Tam da sizin bahsettiğiniz sektörler için;

Her ne kadar sitede görünmese de şu an;

75TL'lik market alışverişine 10TL MaxiPuan,

150TL'lik E-Ticaret alışverişine 25TL MaxiPuan,

250TL'lik Giyim harcamalasına 35TL MaxiPuan gibi kampanyalar var.

Ayırca her ay ücretsiz 2 EFT/FAST ve 2 Havale hakkınız olacak. (EFT ve FAST'ı mesai saati içinde ücretsiz yapabiliyorsunuz sadece.)

İşCep'ten müşteri olursanız 1 yıllık BluTV aboneliği, ilk 200TL'lik harcamaya 200TL MaxiPuan ve 1 yıl boyunca herhangi bir limit olmaksızın ücretsiz EFT/Havale hakkınız olacak. (EFT ve FAST' mesai saati içinde ücretsiz yapabiliyorsunuz sadece.)
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı