Eğitim alanında ehliyetsiz motor sürebilir miyim?

Böyle şehirlerde daha rahat ama İzmir İstanbul Ankara gibi yerlerde çok sıkıntı oluyor her yer polis her yer çevivrme çünkü.
Arkadaş Semerkant yazmış ama Yozgat çıktı, sen Sivas, sürün gençler ehliyeti alana kadar problem olmaz.

Araba başka ama çok sırıtmıyor racing tipi motorlar çok dikkat çekiyor ve polislerin fetişi var sanırım direk durduruyorlar racing motorları.
Giderken durduramıyorlar çünkü. Ankara çevre otoyolunda çok gördüm orada yaşarken, polis 110, ben 120, yanımızdan 5-6 füze geçiyor, polisle birbirimize bakıyoruz gülüyoruz.

Bir kere o füzeye ambulans çağırmamız gerekti, polis "Ambulansı boş yollayın, 3 adet torbayla gelsin." demişti.

O gün bugündür tehlikeli görüyorum.

Arkadaş Semerkant yazmış ama Yozgat çıktı, sen Sivas, sürün gençler ehliyeti alana kadar problem olmaz.

Giderken durduramıyorlar çünkü. Ankara çevre otoyolunda çok gördüm orada yaşarken, polis 110, ben 120, yanımızdan 5-6 füze geçiyor, polisle birbirimize bakıyoruz gülüyoruz.

Bir kere o füzeye ambulans çağırmamız gerekti, polis "Ambulansı boş yollayın, 3 adet torbayla gelsin." demişti.

O gün bugündür tehlikeli görüyorum.

Abicim hani profil resmimdeki adam Emir Timur Timur Devleti'nin başkenti Semerkant ben de bir gönderme yapayım dedim yoksa taa Özbekistan'dan bu foruma neden katılayım.

Abicim hani profil resmimdeki adam Emir Timur Timur Devleti'nin başkenti Semerkant ben de bir gönderme yapayım dedim yoksa taa Özbekistan'dan bu foruma neden katılayım.
İsim şehir oynasak bu kadar uyumlu isim şehir fotoğrafla ek puan alırız, iyi gönderme zaten.
"Özbekistanda Technopat vardı da biz mi girmedik?" hiç valla.

Geri
Yukarı