Eğitim satışı ve gelir kaynaklarının gerçeklik algısının zorlaması

Ajan1

Hectopat
Daha fazla  
Bence sizde görüyorsunuzdur ki şu sıralar (her platformda varlar insta, yt vs.) borsa,bitcoin, dropshipping vede youtube otomasyonu ile ayda uçuk paralar kazandığını söyleyen baya kişi türemiş ve bunlardan dolayı bi tek ben yapamamışım gibi hissediyorum ve haliyle buda beni umutsuz bi duyguya sokuyor, hepsi kendilerinin başarılı olduğunu söylerken yorumlardaysa bazı zıt görüşlüler var. Bunlarda 2 argüman sunmakta belirli kısım doğru olup kolay olmadığını, öbür kısım ise madem kazanıyorsa neden düşük fiyatlarla hem eğitim satıp hem kendisine rakip çıkardıklarını söylüyor. (ki bence mantıklı bi karşı görüş) fakat sonrada eğitimleri satan şahıslar kazandıklarını kanıtlarla paylaştıklarında (ki baya sağlam kanıtlar) haliyle kafam karışıyor "Neden ?!? Neden yani !?" Kim, neden birkaç eğitim parası için ana gelir kaynağını öğretirki, kafam karışıyor, gerçeklik algımı kaybediyorum (1) kim birkaç eğitim ücreti için ana gelir kaynağını öğretsin ki ? Kime inanacağımı bilemiyorum artık. Her 2 tarafta mantıklı şeyler söylüyor fakat eğitim satanların kanıtları var ama hem dedikleri bu kadar kolay olamaz hemde (1)'de bahsettiğim gibi saçma geliyor. Neye inanacağımı bilemiyorum...

Son düzenleme:
Artık bir anda zengin olanlar var nasıl olduklarını söylemem gerek yok herhalde. Satış yapma işleride dolandıran oluyor cidden satan var. Çok rekabet olduğunu ve sıfırdan başlayan birinin öyle 1-3 ayda birkaç yüzbin TL kazanacağını sanmam. O zaman gençler okumasın herkes e-ticaret yapsın. Borsa için diyebileceğim bir şey yok. Kendi yakınlarımdan biliyorum bilgi işi borsa vb. olaylar.

Artık bir anda zengin olanlar var nasıl olduklarını söylemem gerek yok herhalde. Satış yapma işleride dolandıran oluyor cidden satan var. Çok rekabet olduğunu ve sıfırdan başlayan birinin öyle 1-3 ayda birkaç yüzbin TL kazanacağını sanmam. O zaman gençler okumasın herkes e-ticaret yapsın. Borsa için diyebileceğim bir şey yok. Kendi yakınlarımdan biliyorum bilgi işi borsa vb. olaylar.
İşte net bişey olmaması beni arada bırakıyor, doğru mu değil mi vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı