Ehliyet kursuna yazıldıktan sonraki süreçler nedir?

mahber

Hectopat
Daha fazla  
Ehliyet kursuna 2 ay önce kayıt oldum.
Yaşımın gereğinden dolayı 1 Aralık - 10 Aralık arasında kaydımı yapacaklar.
Peki ya aralığın 10'undan sonra ne olacak? Süreç nasıl ilerliyecek?

Önce kursta yazılı sınav için dersler alacaksınız, ardından e sinav merkezinde sınava gireceksiniz. 70 üstü alırsanız yazılı sınavı geçip direksiyon eğitimlerine başlayacaksınız. Eğitimlerden sonra direksiyon sınavı.

Süreç nasıl işleyebilir kanka? Derslere girip yazılı sınava girceksin. Yazılı sınavdan 70'i geçersen direksiyon kursu, sonra da direksiyon sınavı. Başka ne olabilir ki?

Önce kursta yazılı sınav için dersler alacaksınız, ardından e sinav merkezinde sınava gireceksiniz. 70 üstü alırsanız yazılı sınavı geçip direksiyon eğitimlerine başlayacaksınız. Eğitimlerden sonra direksiyon sınavı.
Hocam kayıt olurken sorduk kurstta ders olmuyacak dediler.

Süreç nasıl işleyebilir kanka? Derslere girip yazılı sınava girceksin. Yazılı sınavdan 70'i geçersen direksiyon kursu, sonra da direksiyon sınavı. Başka ne olabilir ki?
Yani daha detaylı istemiştim örnek, 18 Aralık'ta e sınava gireceksin 70 puanı geçtikten 1 ay sonra direksiyon dersini göreceksin gibi detaylar.

Hocam kayıt olurken sorduk kurstta ders olmuyacak dediler.
Normalde olması gerek ama ben katılmadım hiçbirine çok da gerekli değil. İlkyardım, levhalar ve geçiş üstünlüklerini internetten öğrenin ardından yazılı sınav çıkmış soruları çözün bol bol. Çıkmış sorularin uygulamaları var onlara bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı