Ehliyet sınavı nasıl geçilir?

Taktik ne demek yok gayet de var ehliyet aldığına emin misin yakın zamanda.
Bilmem aldım mı, belki 8 yıllık ehliyetimi geçen sene C sınıfına yükseltmişimdir. Şoförlüğün kötüyse geçemezsin bu kadar. Heyecan yapıyorsan, panik oluyorsan, bir şeyleri karıştırıyorsan kötü olduğun içindir. Gerçek hayatta hiçbir park alanında ne duba ne kaldırım çizgisi göremezsin. Super Saian Goku profilli Tatar Bekir'e ne anlatıyorsam gerçi.

Bilmem aldım mı, belki 8 yıllık ehliyetimi geçen sene C sınıfına yükseltmişimdir. Şoförlüğün kötüyse geçemezsin bu kadar. Heyecan yapıyorsan, panik oluyorsan, bir şeyleri karıştırıyorsan kötü olduğun içindir. Gerçek hayatta hiçbir park alanında ne duba ne kaldırım çizgisi göremezsin. Super Saian Goku profilli tatar Bekir'e ne anlatıyorsam gerçi.

Sana heyecan veya kötü şoförlükle ilgili herhangi bir şey yazdığımı göremiyorum. Ayrıca profilimde Goku yok zargana profilli şahıs.

Dostlar 18 Mayıs'ta tekrar giriyorum, umarım başarabilirim her gün pratik yapıyorum park taktiklerini vesaire öğrendim ilk sınavımda heyecanıma yenik düştüm bu sefer her şey umarım farklı olur iyi dileklerinizi bekliyorum.

Dostlar 18 Mayıs'ta tekrar giriyorum, umarım başarabilirim her gün pratik yapıyorum park taktiklerini vesaire öğrendim ilk sınavımda heyecanıma yenik düştüm bu sefer her şey umarım farklı olur iyi dileklerinizi bekliyorum.

Komisyon üyeleri ile samimi olmaya çalış sınav öncesi işine yarar çünkü onlar sınav başına ücret alıyorlar ne kadar kalan insan olursa o kadar ücret kazanıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı