Eklem ağrıları, üşüme ve ateş koronavirüs belirtileri midir?

adlucian

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, koronayı atlatalı 2 hafta oldu. Dün akşamdan beri yine korona belirtileri başladı. İnşallah griptir ama biliyorum ki korona. Eklem ağrılari, üşüme, ateş, baş ağrısı... Acaba yine korona mı oldum yoksa bu korona başka hastalığa mı itti beni?

Bol bol acı tüket.. Şalgam falan..
Yine de bu meret içerde kendini kuluçkaya yatırıyor. Belirli süreden sonra hop güçsüz düşünce seni ele geçiriyor.. Pusuda bekliyor yani..

Gribin bir başka çeşidi gibi artık.. Korona artık yeni grip oldu..

Arkadaşlar, koronayı atlatalı 2 hafta oldu. Dün akşamdan beri yine korona belirtileri başladı. İnşallah griptir ama biliyorum ki korona. Eklem ağrılari, üşüme, ateş, baş ağrısı... Acaba yine korona mı oldum yoksa bu korona başka hastalığa mı itti beni?

Tavsiyem test olmanız. Aynı şeyleri koronayken yaşamıştım.

@Elementor hocam bol bol acı tüketmek güzel öneride sonrası :)
Acılı şalgam öyle etki etmiyor hocam. Direkt olarak süs biberi yediğimde çıkışı felaket.. Su şeklinde tüketildiğinde direkt sinidirim gerçekleşir, kalıntı kalmaz.. Böylelikle çıkış organın holey be der..
Şunu da ekliyim. Mentollü hiçbir şey tüketmemeye çalışın. Diş fırçalama sonrası macunda bulunan mentöl, ciğerlerin açılmasına neden olur.. Aşırı bir sert hava akımı gerçekleşir..
Bu da ciğerlerin kendini koruyamaması, bakterileri daha sert bir şekilde içeri çekmesi neden olur.

Dengeli nefes almak iyidir..

Vallahi bak bir şey diyeyim mi? Korona artık herkese daha hızlı yayılıyor eskisi gibi değil. Belirtin varsa çabuk git bir test ver, Allah korusun başkalarınada bulaştırma herkesin bünyesi kaldıramıyor.

Geri
Yukarı