Ekonomik Klavye + Faresi

Hangisini Almalıyım?

• INCA + EVEREST

Oy: 1 33,3%
  • INCA + ZALMAN

• FRISBY + EVEREST

Oy: 0 0,0%
  • FRISBY + ZALMAN

• FRISBY

• EVEREST (Aida 64 Değil)

• Oy verenlerin toplamı
    3
  • Anket kapandı .

Deathly Core

Kilopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle beni en az 6 ay idare edebilecek (klavyeyi hor kullandığım söylenebilir), lastik gibi olmayan bir klavye+mouse ikilisine ihtiyacım var. Fakat laptop'a takacağım için USB olmak zorunda ikiside.

Herneyse, 5-10 dakikalık bir araştırma süreci sonrasında bir kaç şey buldum. Bunlardan birini mi almalıyım? Yoksa bana başka bir şey mi önerirsiniz?

(Fiyatları ne kadar aşağıda tutarsak kârdır, öğrencilik, anlayıverin artık.)

INCA + EVEREST

INCA + ZALMAN

FRISBY + EVEREST

FRISBY + ZALMAN

FRISBY

EVEREST

Dostum sağlam bir şey istiyorsun bu yüzden Frisby, Everest gibi markalardan uzak dur. Sen tam sınır söyle düzgün bir şey söyleriz.

Dostum sağlam bir şey istiyorsun bu yüzden Frisby, Everest gibi markalardan uzak dur. Sen tam sınır söyle düzgün bir şey söyleriz.

Önerin için sağol, bende biliyorum zaten. Dediğim gibi, idarelik. 6 Ay dayanıverse adak adayabilirim. Imm... 20-40 liraya bulabilecek isen canımı ye. Az daha param oluverseydi en azından Logitech alırdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı