EKPSS'de çıkan sorulara nereden ulaşılır?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Arkadaşlar 2020'de sınav yaptığında geçici bir süre bütün sorulara erişilebiliyordu. Nereden erişebilirim 2024 sorularına?

Arkadaşlar 2020'de sınav yaptığında geçici bir süre bütün sorulara erişilebiliyordu. Nereden erişebilirim 2024 sorularına?
Aynı sınava bende girdim. %10 açıklandı sadece. Diğerleri meçhul. Ama Yargı yayınlarının çıkmış sorular kitabı var. Tüm yılların (2024 hariç) çıkmış soruları var.

Aynı sınava bende girdim. %10 açıklandı sadece. Diğerleri meçhul. Ama yargı yayınlarının çıkmış sorular kitabı var. Tüm yılların (2024 hariç) çıkmış soruları var.

Tüm yılların çıkmış sorular kitabı var zaten 2024 lazım bana.

Sınavdan kısa bir süre sonra ÖSYM bütün sorulara erişmemize izin verdi, ÖSYM hesabınıza girip bakabilirdiniz. Ama sanırım artık süresi doldu sadece yüzde onuna bakabilirsiniz.

Sınavdan kısa bir süre sonra ÖSYM bütün sorulara erişmemize izin verdi, ÖSYM hesabınıza girip bakabilirdiniz. Ama sanırım artık süresi doldu sadece yüzde onuna bakabilirsiniz.

Yok ÖSYM sitesinden sadece benim girdiğim sorulara bakılabiliyor tüm soruları bakmak istiyorum süresi dolmadı devam ediyor.

Geri
Yukarı