Ekran kartı darboğaz yapar mı?

Sleeckers

Hectopat
Yer
Kuzey Amerika
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2007 yılında aldığımız bilgisayara ekran kartı takmanın vakti geldi.

550W Güç kaynağı, intel core duo işlemci ve gigabyte anakart var.Az çok anlayabilirsiniz 2007'deki parçaları ve bu arada ram 3 GB.

Bu sisteme R7 265 takmak istiyorum? Darboğaz yapar mı acaba?

Online oyunlarda sıkıntı yaşayabilirsin. Online derken BF4 gibi yüksek sistem gereksinimleri isteyen oyunların online'ı. Normal tek oyunculu oyunlarda ise oynarsın ama çok aşırı yüksek performans bekleme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Online oyunlarda sıkıntı yaşayabilirsin. Online derken BF4 gibi yüksek sistem gereksinimleri isteyen oyunların online'ı. Normal tek oyunculu oyunlarda ise oynarsın ama çok aşırı yüksek performans bekleme.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim sadece Cs Go, LoL gibi oyunlarda sıkıntı çıkarır mı? Bf gibi oyunları oynamıyorum zaten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı