Ekran kartı değiştirdikten sonra siyah ekran oluyor

Hyperf1low

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7 4770-ASUS Q87M-PLUS/BM6AE - Samsung 16 GB (2x8) DDR3 1333 MHZ Dual - MSİ GTX 1060 6GB GAMİNG X - Transcend 128GB 2.5" SATA III SSD720-Toshiba 500GB DT01ACA050- Seagate Momentus ST9500325AS 500 GB HDD
Anakart
q87m-plus/bm6ae/dp_mb
İşlemci
i7 4770
Merhaba öncelikle sorunuma özet geçeyim. Sabah 1050 Ti olan sistemin driverlarını sildim sonra yerine GTX 1060 6 GB ekran kartımı taktım fakat ekran alamıyorum klavye mouse ışıkları var fakat ekran yok. RAM'ları çıkarıp farklı soketlere takıp denedim yine işe yaramadı, BIOS pilini çıkarıp tekrar taktım gene ekran da değişiklik yok ne yapmalıyım?

Kablolama tam.
Ekran kartında sorun yok.

1050 Tİ taktığınız zaman BIOS a mı atıyor yoksa direk Windows da mı başlatıyor?
windows başlıyor

1050 Tİ taktığınız zaman BIOS a mı atıyor yoksa direk Windows da mı başlatıyor?
Işıklardan kastım kırmızı led ışık, takılı değil ise veya temassızlık var ise ışık yanar.
anakart üzerinde hiç bir ışık yok

Hocam BIOS üzerinden Yonga setini seçip BOOT GRAPHİC ADAPTER PRİORİTY kısmının fotoğrafını atar mısınız?

Bu ışıklar yanıyor mu?
Biosda öyle bir seçenek bulamadim , Tekrar denedim ekran kartını takmayı fakat yine olmadi , 1050 ti kartını geri taktim bu sefer yine görüntü gelmiyor çıldırmalık

Biosda öyle bir seçenek bulamadim , Tekrar denedim ekran kartını takmayı fakat yine olmadi , 1050 ti kartını geri taktim bu sefer yine görüntü gelmiyor çıldırmalık
Valla şuan 1050 ti çalıştırabildin fakat 1060 siyah ekranda kalıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı