Ekran kartı fiyatları daha düşer mi?

meliholmak

Decapat
Daha fazla  
Sitelere baktığımızda 3060 5K değerinde bulunuyor artık. Daha da düşer mi (3060 dedim ama 3000 serisi kartlar komple düşüyor)? 1 ay sonra almayı planlıyorum.
Kesin düşer diyorsanız 2-3 ay daha bekleyebilirim.

Sitelere baktığımızda 3060 5K değerinde bulunuyor artık. Daha da düşer mi (3060 dedim ama 3000 serisi kartlar komple düşüyor)? 1 ay sonra almayı planlıyorum.

Hocam, inanın bunun cevabını kimse veremez, düşer denir yükselir yükselir denir düşer, tamamen kumar maalesef.

Kesin düşer diyemeyiz ama yükselmeye başlayana kadar bekle yükselmeye başladığında al tabii yükselmiyorsa hiç direk al.

Şu anda mining patladı, gelirler zarar getiriyor o yüzden ikinci el piyasası zaten dipte, ucuz kartlar piyasadan toplanınca daha fazla düşeceğini pek sanmıyorum. Araştırıp TR garantili ucuz kart alın derim daha düşmesini beklemeyin.

5 bin TL'ye RTX 3060 varsa 3 tane alıp rig kurarım.

2060 demek istediniz galiba. Keşke 3060 5 bin TL olsa. Sıfır kartlar ucuzlamıştı ama stoklar mı bitti ne olduysa tekrar yükseliş/sabit kalma eğilimi var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı