Ekran Kartı Sürücülerini Yükleyememe Sorunu

ozkan2626

Hectopat
Selamlar, birkaç haftadır oyun oynarken bilgisayarımda ısınma ve birden oyunda kapanma problemleri yaşıyordum, termal kremlerini değiştirdim meğer sorun ekran kartındaymış. Bilgisayarım ekran kartını bilinmeyen aygıt olarak görüyor. Driverlar'ı güncellemeyi denediğim de başarısız hatası aldım. Display Driver Uninstaller programını indirip driverı kaldırmak istedim fakat program hiç bir hata vermemesine rağmen açılmadı. Ben de PC'deki kayıt defterindekiler de dahil tüm Nvidia klasörlerini sildim. Buna rağmen ekran kartı sürücünü yükleyemedim. Format atmadan bir çözümü var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu durum sistemdeki eski driver kalıntıları yüzünden olabilir. Güvenli kipteyken "sistem geri yükleme" yi yükleyip aygıt yöneticisinde eski tarihlerde var olan bu ekran kartı sürücüsünün geri gelip gelmediğine bakın. Yine bilinmeyen aygıt şeklinde görünüyorsa sadece güvenli kipteyken bu driver'ını yüklemeye çalışın. Ekran kartında bir iç sıkıntı olmadığı sürece driver'ını mutlaka kabul ettirip yükleyebilmeniz gerekir. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı