Ekran kartı sürücüsü çöktü hatası

wra1th

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Laptopum 2 aylık ve dünden itibaren 2. kez ekran kartı sürücüsü çöktü hatası alıyorum. Oyunlardayken Alt Tab yapmama izin vermiyor. Bugün de sadece masaüstüne sağ tık yaptığımda ekran siyah olup geri düzeliyordu, sağ tık menusu gelmiyordu. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bilen var mı?

Son işlemlerin neler? Driver ve BIOS'un güncel mi? Ayrıca Speccy ile sıcaklık değerlerini yükte ve yükte değilken kontrol et: Download Speccy | Find your computer specs, free!

BIOS'umun nereden güncel olduğunu bilmiyorum ama sürücülerim güncel Windows'a göre uygulamayı da indirdim ama sıcaklık değerlerini yükte ve yükte değilken nasıl kontrol edeceğimi anlamadım

BIOS'umun nereden güncel olduğunu bilmiyorum ama sürücülerim güncel Windows'a göre uygulamayı da indirdim ama sıcaklık değerlerini yükte ve yükte değilken nasıl kontrol edeceğimi anlamadım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bios güncellemek için de bilgisayar yada anakart modelini söylemelisin.

Laptop boştayken 47 ila 49 derece arası harici GPU oynadığım tek oyun Valorant onu oynarkende 55-60 arası gidip geliyor

Geri
Yukarı