Ekran kartı sürücüsü üzerine sürücü kurmak sorun olur mu?

1yusuf_dslk

Centipat
Daha fazla  
AMD Sofware'den otomatik driver yükleme yaptım. Ekran kartı driverı valoran'tta çöktü ve ben de kendim manuel şekilde indirip kurulum yaptım kendim. Bir şey olur mu?

Büyük ihtimal bir şey olmaz. DDU ile yaparsan tamamen temiz kurulum olur. Ama sen yeni sürücüyü kurarken de arka planda eskisini siliyor zaten kurmadan önce. Ekran gidip gelmesi o yüzden zaten.

Büyük ihtimal bir şey olmaz. DDU ile yaparsan tamamen temiz kurulum olur. Ama sen yeni sürücüyü kurarken de arka planda eskisini siliyor zaten kurmadan önce. Ekran gidip gelmesi o yüzden zaten.
Hocam en ufak dahi sıkıntı yaratmaz değilmi çünkü sil kur uğraşamam net bir cevap verebilir misiniz??

Ne gibi bir endişeniz var ki? Yazılım olarak mavi ekrana düşebilir, oyun takılır vs. Öyle olursa DDU ile çözersin yine.
Hocam bilgisayar bu değişik değişik hareketleri olabiliyor hani sıkıntı yaratır mı diye söyledim mavi ekran vb durumlar olacaksa driverı silip yeniden kurmak tabikide şart

Hocam en ufak dahi sıkıntı yaratmaz değil mi çünkü sil kur uğraşamam net bir cevap verebilir misiniz?
Valla DDU ile sürücü kaldırdığım nadirdir. Hep sürücüyü ya indirdim kurdum ya da Adrenalin ya da GeForce Experience ile direkt kurulum yaptım. Hiçbir sorun da yaşamadım bugüne kadar. Hatta daha dün sürücü güncelledim yine sorunsuzca çalışıyor.

Geri
Yukarı