Ekran kartı takası yapacak kimse bulunmuyor

1kedi7beni

Decapat
Daha fazla  
Berbat bir ekran kartım var GT710 2 GB üzerine bir de 1'e 16 sıfır ayarında bir Lenovo Tab M7 tabletim var kullanmıyorum. Tabletin sıfırı 1.5k ikinci eli 800,900 kart ise 400 civarı bu ikisini alıp bana bir GTX750 civarı kart verecek biri arıyorum. Ekran kartını bilgisayarcıya tableti ise telefoncuya satmama babam izin vermiyor ancak alacak kişi zararda olmuyor çünkü ikisini toplam olarak piyasanın altına veriyorum 2.el GTX750'ler 900-1000TL civarı ben ise parçaları satamıyorum. Sizce alacak birini bulur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Babanız satışına izin vermiyor ancak takasa izin veriyor mu? Herhangi birinin bu 2 ürün için takasa gireceğini sanmıyorum.​
Babam ikisinede izin vermiyor o evde yokken işi halledip ekran kartını takarsam anlamaz tabletten haberi yok dayım verdi.Ekran kartını değişsem anlamaz ama satış yaparsam net anlar. Galiba haklısınız ama piyasanın bayağı altına veriyorum acil ihtiyacım var.

Babam ikisinede izin vermiyor o evde yokken işi halledip ekran kartını takarsam anlamaz tabletten haberi yok dayım verdi.Ekran kartını değişsem anlamaz ama satış yaparsam net anlar. Galiba haklısınız ama piyasanın bayağı altına veriyorum acil ihtiyacım var.
Babalar her zaman anlar. :D Babadan anneden gizli iş yapılınca o işten hayır gelmiyor bak demedi deme :D

babalar her zaman anlar. :D babadan anneden gizli iş yapılınca o işten hayır gelmiyor bak demedi deme :D

Adam sırf i5 diye aynı paraya Ryzen 3 4500'lü sistem vardı bilirsin o dönemi PC ciler AMD almayın diyordu. Adam AMD bozulsa alternatifi az diye 900pin işlemcili PC aldı 2tane fan değiştiren PC ciye 300TL para kaptırdı ekran kartına ekstra taktığım minik fan sürtüyordu fan çerçevesini PC ci 100TL'ye değişmiş bana oyun oynama işi görsün yeter diyor artık bana yeter elimde ne varsa babamdan habersiz boostlamak istiyorum şu çöpü.

Yeni konular

Geri
Yukarı