Ekran kartı tavsiyesi

Evan MacMillan

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarı oyun için çok kullanan bir insan değilim ancak bu aralar oyunlara sarmış durumdayım. Bu sebeple, beni masrafa sokmayacak bir bilgisayar almayı düşünüyordum ve birkaç parça satın aldım.

Ryzen 5 5600X ve MSI B550-A aldım.

RTX bir model ekran kartı almayı düşünüyorum. Bütçe konusuna gelecek olursak 3060 ile 3060 Ti eğer uygunsa 3070 gibi kartlarda olur.
Aradığım bir model yok.

Not: AMD ekran kartı öncelliğim değil. NVIDIA'nın Ray Tracing ve DLSS yazılımlarını kullanmayı tercih ediyorum.

Merhaba, bilgisayarı oyun için çok kullanan bir insan değilim ancak bu aralar oyunlara sarmış durumdayım. Bu sebeple, beni masrafa sokmayacak bir bilgisayar almayı düşünüyordum ve birkaç parça satın aldım.

Ryzen 5 5600X ve MSI B550-A aldım.

RTX bir model ekran kartı almayı düşünüyorum. Bütçe konusuna gelecek olursak 3060 ile 3060 Ti eğer uygunsa 3070 gibi kartlarda olur.
Aradığım bir model yok.

Not: AMD ekran kartı öncelliğim değil. NVIDIA'nın Ray Tracing ve DLSS yazılımlarını kullanmayı tercih ediyorum.

Hocam yorumlar yokmuş bir dakika güvenilir gelmedi pek bana GameGaraj'ın yan sitesi GarajOnline ama yorum olmayınca bir tedirgin oldum açıkçası siz bilirsiniz benden değil.

Açıkçası çok para harcamak istemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlar işimizi görmez mi?

Aman hocam GTX 1050 Ti almayın. Çok pişmanım aldığıma.

Açıkçası çok para harcamak istemiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlar işimizi görmez mi?

Hocam aldığınız işlemci attığım ekran kartını destekleyecek güçte. O işlemciye 1050 Ti alırsan işlemci darboğazı olur gibime geliyor. Aslan besleyen yemini düşünmez derlermiş :) 1050 Ti o işlemciye hakaret olur kısaca. En kötü 3060 alınmalı.

3060 ti almak bence daha mantıklı olur, 3070 1080p için fazla kalıyor.

Geri
Yukarı