Ekran kartını geçici olarak vidasız kullanmak sorun olur mu?

tloji

Hectopat
Herkese iyi pazarlar. Yeni sistemim sonunda elime ulaştı fakat şöyle bir sıkıntım var.
Hazır sistem aldım ve ekran kartını montajlamak için kutunun içinden vida çıkmadı. 4 adet vida çıktı ama ekran kartınının kasaya montajlanması gereken yere uyumlu değil. Ben de geçici olarak bir vida ile sabitlemeyi denedim ama ne yazık ki tam olarak sabitlenmedi, bir miktar aşağı doğru eğimli oldu. Ben de resimde gördüğünüz gibi sert plastik bir destekleyici koydum ve şu an hiçbir sarkıklık vs. yok. Bu durum sorun teşkil eder mi acaba bir süre bu şekilde kullansam?

IMG_4526.jpeg

Olabilir. Kart büyük ve ağır gibi duruyor. Altına destek koymuşsunuz , bir süre idare eder diye düşünüyorum.

Sıkıntı çıkmaz hocam fanları fullemediğiniz taktirde fulleseniz bile 10 dk sonra ufak bir oynama olur sorun teşkil etmez.

Hocam içinizin rahat etmesi için somunlu vida ile sabitleyebilirsiniz çok sıkmamanizi tavsiye ederim.

Hepinize teşekkürler cevaplarınız için. Buraya nasıl bir vida almalıyım? Bilgisayarcıya kasayı götürmesem, sadece fotoğraftan anlarlar mı? Şu anki vida dediğim gibi geçici, gördüğünüz gibi tam oturmamış durumda zaten.

Ek olarak anakartın içinden bunlar çıktı. Bunlarla alakalı olamaz değil mi? Vidalar girmiyor çünkü deliklere

Dosya Ekleri

• IMG_4527.jpeg
    IMG_4527.jpeg
    118,2 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_4528.jpeg
    IMG_4528.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 11
Hepinize teşekkürler cevaplarınız için. Buraya nasıl bir vida almalıyım? Bilgisayarcıya kasayı götürmesem, sadece fotoğraftan anlarlar mı? Şu anki vida dediğim gibi geçici, gördüğünüz gibi tam oturmamış durumda zaten.

Ekra n kartı sabitleme vidası derseniz anlar hocam büyük ihtimal.

Ek olarak anakartın içinden bunlar çıktı. Bunlarla alakalı olamaz değiş mi? Vidalar girmiyor çünkü deliklere.

Onlar normalde anakart sıfır gelince üstünde monteli oluyor hocam bazı kule tipi fanları ve sıvı sogutuçuları takmaya yarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı