Ekran Kartını Temizledikten Sonra PC Kapanmaya Başladı

Ekran kartı değerleri uçmuş hocam programdaki geri dön yazısına tıklayın ve sürücüyü kaldırıp yeniden yükleyin.
Ekran kartı sürücüsünü tabi.
Değerlerden anlamıyorum ama birden öyle artmasından şüphelenmiştim. Denicem dediğinizi.

Programdaki değerlerle oynamadım. Dolayısıyla başa dön diyince bir şey olmuyor. Kaç olmalı değerler

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla donanımsal sorun gözükmüyor. Sanırsam yazılımla çözülecek bir şey. Umarım tahmimlerimiz doğru çıkar temiz kurulumdan sonra daha fazla performans alırsınız bilgisayarınızdan.

Onu tam bilemem sen temiz bir yeniden kurulum yap bakalım ne olacak.

Anladığım kadarıyla donanımsal sorun gözükmüyor. Sanırsam yazılımla çözülecek bir şey. Umarım tahmimlerimiz doğru çıkar temiz kurulumdan sonra daha fazla performans alırsınız bilgisayarınızdan.

Driverı sildim tekrar yükledim 2 kez. Ekran kartını tekrar açtım macun yeniledim taktım. Şuan çok şükür o sorun çözüldü gibi.

Fakat çok ciddi ısınıyor oyunlarda. Warbandda 5 dakikada 87 dereceye ulaşıp kapandı. Diğer oyunlarda okadar bile dayanmıyor şuan. Macunu dün sürdüğüme göre biraz daha kalın sürdüm acaba ondan mı oldu. Hearts of iron4 te mesela full ayar kıstım. Yinede derece 50den 87 ye saniye başı 1 derece şekilde artıyor ve kapanıyor.

Macunu tamamen düz ve fazla kalın olmayacak şekilde sür.
Bu arada fanlar dönüyor mu ona bak.
Dönüyor evet tekrar süreyim işlemciye ince sürüyorlar videoda gördüğüm kadarıyla fakat ekran kartına biraz kalın gördüm. Ne incelikte olmalı macun ekran kartı için.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı