Ekran kartının kasaya takılan başlığını nereden bulunur?

Kule tipi fan

Hectopat
Daha fazla  
Bahsettiğim parçada gorseldeki. Vida kısımları biraz sorunlu, kasaya monte ederken vidalar boşa dönüyor. Ekran kartının sabit durmasını saglayamiyorum.

IMG_20240501_140839.jpg

Kasanın girişleri de zarar gormuş sanırım.

Eki Görüntüle 2183655

Çok fazla oynamamak gerek kasa kaliteli değilse zaten sürekli sök taka dayanabilecek bir materyalden yapılmamıştır.

Ekran kartının da içinden geçtiysen pul bulup sorunu çözebilirsin ama kasa tarafına biraz uğraş gerekir araya dayanıklı ince bir plastik atıp dübel gibi kullanabilirsin ya da yeni kasa alacaksın.

Çok fazla oynamamak gerek kasa kaliteli değilse zaten sürekli sök taka dayanabilecek bir materyalden yapılmamıştır.

Ekran kartının da içinden geçtiysen pul bulup sorunu çözebilirsin ama kasa tarafına biraz uğraş gerekir araya dayanıklı ince bir plastik atıp dübel gibi kullanabilirsin ya da yeni kasa alacaksın.
Anladım, kasa Powerboost marka. Fazla kaliteli olduğunu düşünmüyorum. alalı bir süre oldu. Ve fazla tak çıkar yaptım zamanında hem 2 ekran kartı değiştim hemde 2 ayda bir macun değiştiriyorum yani böyle olması normaldir o zaman.

Hocam başka çözümü olmaz yani 2 3 tane kelepçeyle bağla sabit tutması yeter
Anladım son çare bunu denerim. Teşekkür ederim.

Anladım, kasa Power Boost marka. Fazla kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Alalı bir süre oldu. Ve fazla tak çıkar yaptım zamanında hem 2 ekran kartı değiştim hem de 2 ayda bir macun değiştiriyorum yani böyle olması normaldir o zaman.

Hocam olmadı kasa değişirsin

Anladım, kasa Powerboost marka. Fazla kaliteli olduğunu düşünmüyorum. alalı bir süre oldu. Ve fazla tak çıkar yaptım zamanında hem 2 ekran kartı değiştim hemde 2 ayda bir macun değiştiriyorum yani böyle olması normaldir o zaman.

2 ayda bir macun değiştirmenin bir mantığı yok sıcaklıklaklar yükselmediği sürece termal macun değiştirme. Kasalarda 2-3 yıl sıkıntısız götürür termal macun kaliteliyse ve çok ısınan bir işlemcin yoksa.

Geri
Yukarı