Ekran kartının vidası dönmüyor

Nurullahkzlkya

Decipat
Daha fazla  
Ekran kartının vidası dönmüyor.
20230901_115302.jpg
20230901_120022.jpg

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunlar gibi yöntemler denemelisiniz ve o vida biraz farklı gibi diğer alttakilerden. Yalama olması normal. Güç uyguluyorsunuz çünkü. Alttaki vidalardan birini çıkarıp onu kullanın birdahaki sefere ya da kasanın kutusunda vidalar çıkmalı. Onlardan kullanın

Raporladım. Siz de raporlayabilirsiniz konuyla alakasız mesaj olarak bu gibi durumları.

Yalama yapmış onu bir bilgisayarcıya götürmen daha iyi olur bende evde termal macun sürmek için laptopumu sökerken fanının vidası yalama yaptı 2 saat uğraştım yine gram dönmedi bilgisayarcıya vida yalama yaptıgını belirttim vidayı bir aletle ikiye böldü cihaza zarar vermeden oldu bitti yine vida taktım tabii o vida çöp oldu senin vidanda daha işe yaramaz gördüğümüz üzere

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunlar gibi yöntemler denemelisiniz ve o vida biraz farklı gibi diğer alttakilerden. Yalama olması normal. Güç uyguluyorsunuz çünkü. Alttaki vidalardan birini çıkarıp onu kullanın bir dahaki sefere ya da kasanın kutusunda vidalar çıkmalı. Onlardan kullanın.

Raporladım. Siz de raporlayabilirsiniz konuyla alakasız mesaj olarak bu gibi durumları.
Düz tornavida yardımıyla denedin mi? Yıldızla çok uğraşma yalama olur daha fazla.
Yardım etmeye çalışan herkese teşekkür ediyorum. @Snowsat'ın dediği gibi bilgisayarcıya götürdüm çıkardılar vidayı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı