Ekrana görüntü gelmiyor

Rhadios

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarım çalışıyor ama ekran gelmiyor DisplayPort dedikten sonra kapanıyor kablolar ile alakası yok RAM'leri değiştirdim 2 gün çalıştı ( bu arada oyun çalıştırırken bilgisayar bu sefer durduk yerde kapanmaya başladı) ardından yine eskisi gibi oldu sorun anakartta mı ekran kartında mı hiç bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran kartını çıkarıp tekrar çalıştırmayı dene eğer olmazsa aynı sorun bende de vardı servise gönderdim anakartı değişti sinyal yok gibi hatalar verip bilgisayar çok absürt zamanlarda kapanıyordu muhtemelen anakartlık bir problemdir.

Ekran kartını çıkarıp tekrar çalıştırmayı dene eğer olmazsa aynı sorun bende de vardı servise gönderdim anakartı değişti sinyal yok gibi hatalar verip bilgisayar çok absürt zamanlarda kapanıyordu muhtemelen anakartlık bir problemdir.

Onu çok denedim RAM slotlarını değiştirdim sonuç olmadı DisplayPort kablosu değiştirdim yine olmadı anakart diye düşünüyordum bende

Bu görseldeki anakartı alacağım RTX 4060 serisi ile uyumlu olduğunu düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_4876.png
    IMG_4876.png
    288,7 KB · Görüntüleme: 6
Onu çok denedim RAM slotlarını değiştirdim sonuç olmadı DisplayPort kablosu değiştirdim yine olmadı anakart diye düşünüyordum bende.

Bu görseldeki anakartı alacağım RTX 4060 serisi ile uyumlu olduğunu düşünüyorum.

Yükseltmek için mi yoksa bunun bozuk olduğunu düşündüğün için mi değiştiriceksin.

Geri
Yukarı