Ekranda iz kalıyor

Haber vererek mi bozulması gerekiyordu?

Ekran kartından olup olmadığını başka monitör takarak anlayabilirim değil mi?

Ekran kartından olup olmadığını başka monitör takarak anlayabilirim değil mi?

Bilemeyeceğim, satıp başka alabilirsin.

Bir de rica ediyorum bundan sonra beni konularına etiketleme. Tüm konuların takıntıdan ibaret, boş yere vakit kaybetmek istemiyorum. Yoksa göz ardı listesine atacağım.

Sisteme başka bir monitör bağlayın, o monitörde de aynı sorun yaşanırsa problemin ekran kartında olduğunu anlarsınız ya da monitörü başka bir sisteme bağlayın eğer o sistemde de sorun yaşanırsa sorunun monitörde olduğunu anlarsınız.
Az önce eski monitörümü bağladım ama görüntü alamadım bende vazgeçtim. Böyle sorunlar beni buluyor zaten. Ekranda sorun olabilir inşallah ekran kartında değildir.

Ekran kartında bir sorun olduğunu sanmıyorum benim telefonumdada o sorun var ghosting diye geçiyor problem hocam sorun monitörde garantiye verin derim ileride çok rahatsız edici bir problem haline geliyor.

Ekran kartında bir sorun olduğunu sanmıyorum benim telefonumdada o sorun var ghosting diye geçiyor problem hocam sorun monitörde garantiye verin derim ileride çok rahatsız edici bir problem haline geliyor.
Eğer monitörse önemli değil hocam, bozulana kadar kullanırım. Ben ekran kartından korkuyorum.

Sanırım sizin kart arıza yapmış.
Hocam dp kablosunu çıkarıp hdmi ile denedim ayni monitörde ama yine ayni sorunu yaşadım.

Son düzenleme:
Eğer monitörse önemli değil hocam, bozulana kadar kullanırım. Ben ekran kartından korkuyorum.

Hocam dp kablosunu çıkarıp hdmi ile denedim ayni monitörde ama yine ayni sorunu yaşadım.
Eski monitörde de görüntü alamamıştınız sanırım. Bence bilgisayarınızı başka bir monitörde deneyin. Eğer onda da sıkıntı olrsa sorun ekran kartındadır. Bu arada işlemcinizde dahili GPU varsa onunla deneyin. Monitörde arıza var mı yok mu kontrol edin.

Geri
Yukarı