Çözüldü Ekranda oluşan siyah beyaz karelerin sebebi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GökoRG

Kilopat
Daha fazla  
Ekran kartı
1660s
İşlemci
ryzen5 3600
Selamlar öncelikle, 4 5 ay önce bilgisayarıma format atıp Windows 11 kurdum. Yaklaşık 3 4 haftadır oyun oynarken olsun video izlerken olsun böyle kareler çıkmaya başladı. SS'i ekran kaydı üzerinden aldım. Sorun ne olabilir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

1715326388301.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar öncelikle, 4 5 ay önce bilgisayarıma format atıp Windows 11 kurdum. Yaklaşık 3 4 haftadır oyun oynarken olsun video izlerken olsun böyle kareler çıkmaya başladı. SS'i ekran kaydı üzerinden aldım. Sorun ne olabilir? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 2191579
Ekran Kartı sürücülerinizi güncellemenizi öneriyorum

Çözüm

Eki Görüntüle 2191579

Ekran kartında sorun olabilir bir tane tamir servisine gidip baktırmanız lazım.

Selamlar cevap vermeyi unutmuşum kusura bakmayın. Ekran kartını GeForce Experience'tan güncelleyince sorunum genel olarak çözüldü çok nadir Twitter'da oluyor sadece

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı