Ekranı bozuk GTX 1650 Ti laptop ne kadar eder?

Syatix

Hectopat
Arkadaşlar bende ekranı bozuk bir Monster laptop var. Tek sıkıntısı ekranı bozuk, harici bir ekrana bağlandığı zaman sorunsuz çalışıyor. Satıp üstüne biraz daha ekleyip yeni PC almayı düşünüyorum, sizce ne kadar eder?

Sistem:
  • Ekran kartı: GTX 1650 Ti.
  • İşlemci: i7-10750H @ 2.60GHz 2.59 GHz.
  • RAM: 16 GB.
  • Depolama: 500GB SSD.

Arkadaşlar bende ekranı bozuk bir Monster laptop var. Tek sıkıntısı ekranı bozuk, harici bir ekrana bağlandığı zaman sorunsuz çalışıyor. Satıp üstüne biraz daha ekleyip yeni PC almayı düşünüyorum, sizce ne kadar eder?

Sistem:
  • Ekran kartı: GTX 1650 Ti.
  • İşlemci: i7-10750H @ 2.60GHz 2.59 GHz.
  • RAM: 16 GB.
  • Depolama: 500GB SSD.

Cihazın sağlam fiyatı 16-17k civarında. Ekran fiyatı+işçilik 6000 TL civarına denk geliyor. Menteşelerde falan hasar varsa 1500 TL'de oradan düşer. 9-10K arasına anca gider diye düşünüyorum. Bazıları ise ekran kırık olsa bile iyi fiyat biçebiliyor. 13-14K'ya bile satılabilir diye düşünüyorum.

Cihazın sağlam fiyatı 16-17k civarında. Ekran fiyatı+işçilik 6000 TL civarına denk geliyor. Menteşelerde falan hasar varsa 1500 TL'de oradan düşer. 9-10K arasına anca gider diye düşünüyorum. Bazıları ise ekran kırık olsa bile iyi fiyat biçebiliyor. 13-14K'ya bile satılabilir diye düşünüyorum.
Normal ederi 14K 15K filan anca ama ekranı bozuk olduğu için buradan maliyetin düşülmesi gerek. Şu an ne kadar bilmiyorum ortalama ekran değişim ücreti.
Geçen sene servis yüksek fiyat istedi diye yaptırmamıştım. Kozmetikte bir sıkıntı yok sadece ekranı çalışmıyor harici ekran ile oyunlarda vs sorunsuz oynuyorum. 10k fiyat istesem çok olmaz değil mi?

Geçen sene servis yüksek fiyat istedi diye yaptırmamıştım. Kozmetikte bir sıkıntı yok sadece ekranı sıkıntılı harici ekran ile oyunlarda vs sorunsuz oynuyorum. 10k fiyat istesem çok olmaz değil mi?
Yani servis geçen sene ne kadar istedi? Mahalle bilgisayarcısı ile konuşmuşsunuzdur illa o kaça patlar dedi?

Geçen sene servis yüksek fiyat istedi diye yaptırmamıştım. Kozmetikte bir sıkıntı yok sadece ekranı çalışmıyor harici ekran ile oyunlarda vs sorunsuz oynuyorum. 10k fiyat istesem çok olmaz değil mi?

Mümkünse 3-4kya satılan kalitesiz bir ekran takıp satın. Zaten kullandığınız Monster'ın ekranıda pek kaliteli değil. Fiyatı çok öldürmeden temize çekmiş olursunuz. 10K fiyat ideal olabilir ama dediğim gibi alıcı gözünden bakmak gerek.

Mahalle bilgisayarcısına hiç sormadım. Servis önce 8k istemişti sonra sigrota falan birşeyler değişecek dedi fiyat 12k ya çıktı bende yaptırmadım.
O kadar olmuş mu ya?
Hocam mahalle bilgisayarcı kaça yapar sorun ona göre fiyattan düşün. 12K vermek akıllı adam işi değil.

O kadar olmuş mu ya?
Hocam mahalle bilgisayarcı kaça yapar sorun ona göre fiyattan düşün. 12K vermek akıllı adam işi değil.
O zamanlar 4-5k ekleyince yenisi alınabiliyordu diye hatırlıyorum. Servis işte fazla fiyat istiyor

Bu şekilde satış yapanlar var. Clevo'nun hangi modeline denk geliyorsa o modeli bulup aliexpresstende sipariş verebilirsiniz. 2000 TL'ye kadar düşeceğini düşünüyorum modeli bulabilirseniz.
Servis sadece ekran için 8k istemişti. Ama içinde sigrota gibi birşey varmış heralde ordanda bi 6k istiyor. Mahalla bilgisayarcısı anlarmı bilmiyorum. Ama benim bilgisayar için 10k istemem çok değildir heralde. Sonuçta bu özelliklere eş kasa toplanmaya kalksam çok daha fazla tutar diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı