Çözüldü El Capitan Kurulum Sonrası Yeniden Başlatıldığında Açılmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muhiddin

Kilopat
Sistem boot oluyor. Kurulum ekranına geçiyor. Daha sonra kurulum tamamlandı, sistem yeniden başlatılacak yazısından sonra yeniden başlatıyor. Ekran gidip gidip geliyor ve açılmıyor. Daha sonra kurulu olarak görüyor. Harddiski boot ettikten sonra ekran ilk önce beyazlıyor, daha sonra kararıyor ve grileşiyor ve öyle kalıyor. Biraz bu ekranda beklediğimde ekranı karartıp, daha sonra mous ile oynattığınızda uyanıyor ve renkleri birbirine girmiş bir ekran açılıyor. Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.
1470065075567-486012235.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum bitikten sonra sistem yeniden açıldığında tekrar USB ile boot edip, Clover ekranında kurulum yaptığın HDD'yi seçiyorsun değil mi?
Kurulum icin hangi imajı kullandın?
Ayrıca EFI imaj içerisinde "Kurulum sonrası" adında bir klasör var. Bunun içindeki config.plist dosyaları içinden senin grafik kartına uygun olanını, dosya içindeki "Beni oku" rehberini takip ederek uygula.

Çok teşekkür ederim. Sizin kadar hızlı dönüş yapan yok. Dediğiniz klasörden config.plist dosyasını değiştirdim ve kurulumu tamamladım. Fakat ethernet ve sesi tanıtamadım. Multibeast ile kurduğumda yeniden başlatırsam mouse ve klavye tanımıyor. Kendim sitede verilenleri atarsam hiçbir değişiklik olmuyor. Ne yapabilirim ? Yardımcı olabilir misiniz ? (Kullandığım 10.11.6 Laptop RAW İmajı dır.) (Ses Realtek ALC269)(Realtek RTL8168/8111)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı