El yapımı deri kartlık "hava kuvvetleri temalı"

Başka arakladiklarim:
Piyadeydi demek baban;) Baya araştırmak lazım tabii bunları bulmak için. Ya da iyi bir asker malzemeleri dükkanı lazım. İzmir’dekiler gibi bir şey olmalı.

İzmir'dekiler gibi bir şey olmalı.

Mesela Malatya, Kayseri gibi yerlerde bulmak daha kolay. Kantinde peç bulunduğunu hatırlıyorum. Burada hava olmadığı için bulamadım.
Bunu metal olanını buldum kıyafetinde ama ona pek izin vermez galiba🙃 Diyelim ki dışarıda bulduk, tahmini ne kadar fiyat verirler?

Mesela Malatya, Kayseri gibi yerlerde bulmak daha kolay. Kantinde peç bulunduğunu hatırlıyorum. Burada hava olmadığı için bulamadım.
Bunu metal olanını buldum kıyafetinde ama ona pek izin vermez galiba🙃 Diyelim ki dışarıda bulduk, tahmini ne kadar fiyat verirler?
Önceden o kadar para değildi ama son fiyatlarını bilmiyorum hiç belki 10₺ falandır ama metal olan daha pahalı olabilir. İzmir’deki asker pazarları çok iyidir bu konuda mesela. Ama hava üssü kantininden de bulma şansın var tabii. Sen ne arıyorsun tam olarak?

Sen ne arıyorsun tam olarak?

Eğer deri cüzdan yaparsam Üstüne ekleyeceğim şeyler. Peç çok pahalı kaçacak. Tanesi 20 TL en az. Deri zaten pahalı.
Babamda çok kıyafet kalmadı😁
Eğer satarsam cüzdanın üstünde olandan arayacağım. Babamın arkadaşından isterim muhtemelen. Malatya'da bundan kesin vardır yani.
Sen ne arıyorsun tam olarak
IMG_20210603_200911.jpg

IMG_20210603_201014.jpg

Son düzenleme:
Eğer deri cüzdan yaparsam Üstüne ekleyeceğim şeyler. Peç çok pahalı kaçacak. Tanesi 20 TL en az. Deri zaten pahalı.
Babamda çok kıyafet kalmadı😁
Eğer satarsam cüzdanın üstünde olandan arayacağım. Babamın arkadaşından isterim muhtemelen. Malatya'da bundan kesin vardır yani.
Yapıp satacaksın o zaman sen bu şekilde. Öyle düşünüyorsan eğer peç üreticileriyle görüşüp temin etmen daha iyi olur. Sadece kendime yapacağım diyorsan o ayrı tabii.

Geri
Yukarı