Elden Ring Build tavsiyesi

Hocam kafam bir tık karıştı :D

Oyun sanırım ilerledikçe oturacak. Ama yinede sorucam "int ile güçlenen kılıç ile büyü atan büyücü" nasıl yapılıyor? Şuan ben yeni başladım. 20 levele kadar geldim. Mini bosslardan ejderhayı falan kestim. Daha fazla ilerlemeden önce yeni çar açıp, doğru karakter ile statları doğru düzgün vermek istiyorum..
Hocam int ile güçlenen kılıç muhabbeti tam olarak şu. Büyü statınıza abanıyorsunuz ve oyunda belli başlı kılıç katana hançer tarzı silahlar var büyü statınız arttıkça onun da hasarı artıyor. Büyü atan büyücü muhabbeti de işte büyü statına abandığınız için kılıcın yanında bir asa alıyorsunuz büyü yapıyorsunuz olay tam olarak bu. Int statı ile alakalı silahları şu videodan bakıp bulabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Moonveil yerine Wing of Astel kullanın çok daha iyi seçenek. Moonveil ne Wing of Astel kadar güçlü ne de onun kadar efektif bir silah, mavi efektli Uchigatana sadece bu kadar sevilmesi bile gülünç geliyor bana.

Geri
Yukarı