Elden Ring ilerlemek için ne yapılıyor

jormunganddrr

Femtopat
Daha fazla  
Ben ilk defa souls oyunu oynuyorum. 30 saat civarı oldu oynayalı. 64 levelim sanırım. Oyunda kitlendim gibi. Haritanın kenarları hariç her yeri kolayca kesiyorum ama en sağ ve sol üst kısım zorluyor. Yer altı bölgesi vardı küçük orayı da kestim çıktım oradan. Sanırım oranın üstüne girilen ve sonradan açılacak bir giriş varmış orası bende henüz açılmadı. Oyunda zorluk ayarlanamamış sanırım. Yani kolaydan bir anda zora geçiyor. Kolay orta zor diye gitmiyor. Haliyle böyle olunca level almak için rune kasmak da zorlaştı. Silahtan ve hasar vermekten yana sorunum yok da oyunda neden zırh bulamıyorum? Yani slotlardan düşen zırhlar üstümdekinden kötü oluyor hep. Zırhçı da yok sanırım oyunda ki zırh geliştirme ile karşılaşmadım hiç. Şu an ana görev bosslarından birisiyle karşı kaşıyayım. İsmini hatırlamıyorum (fell Omen gibi bir boss vardı o değil, o oyun başlarındaydı onu keseli çok oldu) haritanın orta sol kısmında bir tane kalenin içinde. Adama çok güzel hasar veriyorum ama zırhım oyun başındaki zırhlardan olduğu için çok hasar alıyorum. Elimdeki silah da 30 str gerektiren şu oyun başında church of Elleh'in önündeki dev sarı atlı bossun silahı. Daha iyi silah varsa öneri alabilirim ama bu silahtan memnunum özellikle at üstünde çok iyi hasar veriyor. Ama güzel bir zırh bulabileceğim yer önerirseniz iyi olur çünkü az hasar almam lazım.

Geri
Yukarı